Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez egy elméleti kérdés, ti ha...

Ez egy elméleti kérdés, ti ha nem számítana a pénz a mai világban és sokkal könyebb lenne minden akkor ti hány gyereket szeretnétek? 27 éves nő

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert csak én vagyok ezzel így hogy több gyereket szeretnék de az anyagi korlátok állják utamat sajnos:(

2017. szept. 17. 10:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Ugyis csak kettot. A penz nem minden igyis neha ugy erzem h vmelyik mindig el van hanyagolva😊
2017. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképp hármat szeretnék.
2017. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

4-et szeretnék, most a 3.-at várjuk- de Ő lesz az utolsó! ezt fejben kell lezárnom. ..

Anyagi és egészségügyi okai vannak...amiért tuti ő az utolsó.

2017. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Még akkor se biztos hogy szeretnénk másodikat, nagyon nehéz az alváshiány, és ha még duplán nem aludnék szerintem zárt osztályon kötnék ki. Szóval nálunk nem az anyagiak döntenek (csak) a gyerek számról.
2017. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
4et szerettem volna, de sajnos csak egy lett. Nem anyagiak miatt.
2017. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%
4-et legalább. De ha semmi akadálya nem lenne, akkor 3-ast szülnék még most fiatalon (21 vagyok, 1 gyerekem van), és később amikor már nagyobbak akkor örökbe fogadnánk még 2-3-at. Még 40 se leszek, amikor a fiam már nagykorú lesz. De így, egyenlőre amíg nem kap a párom jobb állást, és én gyeden vagyok, így örülünk, hogy jut mindenre jelenleg. De pár éven belül szeretnénk egy másodikat is. Ha az is fiú lesz, akkor lehet egy 3.-al is megpróbálkozunk, mert én nagyon szeretnék kislányt is.
2017. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nem az anyagiak befolyásolják. Egy gyerekünk van és egy is lenne akkor is, ha most nyernénk éppen 100 milliót Ft-ot a lottón. Nyilván ahol csak ez a korlát, az nyilván többet vállalna, de nem tudom miért kell azt gondolni, hogy mindenkinél csak az anyagiak miatt nincs több. Egy gyerek, vagy ebben az esetben több gyerek felneveléséhez nem csak pénz kell. Hanem stabil kapcsolat, megfelelő egészségügyi állapot és két olyan ember, mint szülő, akik vágynak több gyerekre és késznek érzik magukat minden szempontból több gyerek felneveléséhez.
2017. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Akkor se lenne egy se.
2017. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Mihez képest lenne minden sokkal könnyebb?

Nekünk 3 gyerek van, többet egészségügyi okból se vállalnék és a korom (37) miatt sem szülnék.

Ha a "sokkal könnyebb" azt jelenti, hogy nem épülök le fizikailag a munkahelyemen 50 éves koromra, nyugalom van és béke, és meg tudom fizetni a legjobb orvost is, akkor lehet, hogy vállalnék még.

Én arra szavazok, hogy legalább 4-5 év korkülönbség legyen a gyerekek között, így jut rájuk energia. Ebből kiindulva sem lenne pl. 7 gyerekünk. :)

2017. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
Amennyi jönne, annyit. :) PCOS vagyok, 14 éve nem védekezünk és most várjuk a 3.-at, szóval nem döntöttünk volna rekordot.
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!