Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 3 gyerekük van mekkor...

Akiknek 3 gyerekük van mekkor a korkülönbség a gyerekek közt? Mindegyik tervezett volt? Vállalnátok még egyet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A nagyon 4,5 a középső 3 a legkisebb 2 hétig belül megszületik. Mindegyiket szerettük voltam de a harmadikat kicsim később. Nem lesz negyedik
2018. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A nagy 8 éves, a középső 5, a kicsi 3. Tervezünk negyediket. A legnagyobb nem volt tervezett.
2018. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az első kislány 6 éves,a középső szintén kislány,4 éves, a harmadik kisfiú 3 éves. Első kettő közt 2 év van, második és harmadik közt 15 hónap! Problémamentes terhességek ill.szülések voltak, és szeretnénk még egyet :)
2018. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A nagy fiam 9, a lányom 6 és fél, a kicsi fiam 1 éves. Mindhárom tervezett volt. Mivel mindhárman császárral születtek és már 38 éves vagyok, a harmadiknál elköttettem magam.
2018. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Pupusz ***** válasza:
100%
A legnagyobb lányunk most lesz 11 éves. Eleve több gyereket szerettünk volna, de nem voltak meg előre sem a számok, sem az időintervallumok. Az ő születése után 11 hónappal született meg a második kislányunk, mivel úgy tudtuk, hogy a szoptatás alatt nem lehet teherbe esni. Megtanultuk, hogy bizony lehet. A két kislány az első pár hónap nehézségei után (egyik kicsi, másik pici) nagyon jól eljátszott egymással, sosem unatkoztak, úgyhogy szerencsésen alakult a dolog. A kisebb lányunk születése után 2 évvel született meg a kisfiúnk. Ő tervezett volt. A lányok nagyon aranyosak voltak, foglalkoztak vele, babusgatták, igazi kis királyfi élete volt. A kisfiú most lesz 8 éves. Így, 40 felé közeledve döntenünk kellett, hogy vagy lesz még egy kis apró, selymes talpacskájú babánk, vagy már csak az unokákat babusgathatjuk majd. Itt már tisztában voltunk a nehézségekkel, újabb feladatokkal, kényelmes, kialakult életünk időleges feladásával, mivel már minden flottul ment, mindenki iskolás volt. A baba mellett döntöttünk. Főként a nejem érdeme és hősiessége, mert mind a három nagyon nehéz, természetes úton történő szülés volt. Mellette voltam, láttam, hallottam. Én az első után tuti, hogy nem szültem volna soha többet. Ő bevállalta, bár nagyon félt. Most lesz fél éves és kisfiú. Ez volt a legrövidebb és legkönnyebb szülés, bár ez sem volt egy leányálom. A lényeg, hogy túl vagyunk rajta. Nagyon aranyos ő is, a többiek ölbe fogják, játszanak, foglalkoznak vele, tekintettel vannak rá, nagyon szeretik. Igazi kis szeretetbomba. Most már elképzelhetetlen, hogy ne 4-en legyenek. Itt meg is állunk, nekünk ez a csúcs. Mindenkinek így a legjobb szerintem a családban. Tudjuk, az első év nehéz, aztán egyre könnyebb, beleszokunk. A kamaszkori nehézségekkel pedig most ismerkedünk. Nem könnyű ez a kényszerű távolodás, "szuverénesedés", de a szeretetünk mindig mögöttük áll, mindig számíthatnak ránk, akármi történjen is. Ha nem történik, akkor is. Ők az élet értelmei.
2018. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A nagy fiam 19 éves, a lányom 12 éves, a kicsi fiú 9 hónapos.

Mindhárom tervezett gyerkőc.

40 éves vagyok, nem fogok már szülni.

2018. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 18. 22:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 kislány van 7 éves 4 éves és 15 hónapos és úton a 4. Baba akire eddig fiút mondtak ! Az első és a negyedik baba abszolút nem volt tervezett a 3.at én szerettem volna és a második abbat nagyon vártuk. Jelenleg a középső gyermekünk sni kóddal rendelkezik mert nem tud beszélni, nagyon sok idő energia a fejlesztése és így a ferjem nagyon nem akart még egy gyereket természetesen joggal de bekopogott hozzánk! Egészséget kérek tobbit megoldjuk :)
2018. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A fiaink 13,11 és 9 évesek, a kislányunk 5 hónapos. A feleségemmel 42 évesek vagyunk, többet nem tervezünk. :)
2018. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!