Allergia terhesen?

Figyelt kérdés
Egyre erősebben jönnek elő az allergiás tüneteim, az orrom nagyon be van dugulva, nem kapok levegőt, tüsszögök...Loratadint szedtem de az van ráírva, hogy terhesen nem ajánlott. Prevalin allergia orrspray vagy bármi ami segített? Kérlek ajànljatok valamit, ha segített nektek! Köszönöm :) 8 hetes kismama
2018. márc. 17. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
légyszíves orvossal beszéld meg - és ő írja fel az orrcseppet is! / nem biztos, hogy allergia- azok többnyire enyhülni sőt megszűnni szoktak terhes állapotban -de persze ez csak tapasztalat, valójában csak az orvos mondja meg /
2018. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is allergiás voltam, sőt még terhességi allergiám is volt. Homeopátiás bogyókat szedtem, attól enyhültek a tünetek, szülés után pedig teljesen megszűnt az allergiám.
2018. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És homeopàtiàsból melyiket? Segítettek?
2018. márc. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!