Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, akinek ráírták a...

Van valaki, akinek ráírták a papírjára kérdőjellel, hogy missed ab, és utána mégis tovább fejlődött a magzat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor te átérzed min megyek keresztül. Szörnyű!!!
2010. jún. 11. 14:01
 12/13 anonim ***** válasza:
07:58-as vagyok,írj ám majd,nagyon szorítok nektek.
2010. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!Tegnap voltam megint, sajnos nem fejlősött semmit, viszont, mikor már kimondta, hogy ez sajna missed ab, akkor elkezdett nagyon gyengén pulzálni a kicsikém. Így adtak még egy hetet neki, bár nem sok esélyt látnak,de mivel kivánt terhesség, így adni kell neki még egy kis lehetőséget. Ráadásul sokkal gyorsabban kellene pulzálnia, de mi van, ha ténylegesen pont akkor indult be?

Hát nem egyszerű. Én tegnap már úgy mentem oda, hogy lefixáljuk a műtét időpontját, erre most ez történt. Nem merem beleélni se magam, mert akkor még nagyobbat csalódnék, de szeretnék pozitívan hozzáállni, hiszen ő ezt érezheti. Olyan mintha húznának előttem egy mézesmadzagot. :(

2010. jún. 16. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!