Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Mar tiszta...

Lehetek terhes? Mar tiszta ideges vagyok!

Figyelt kérdés
Nem reg kihagytam 1 honapot a fogamzas gatloval (novynette) mert masikat szeretnek feliratni. Januarba meg beszedtem. Februarba is. Marcius elsejen ert veget a menstruaciom. Ez a honap alatt nem vedekeztunk a baratommal de sosem ment el belem. Mindig idoben kivette. Ma kellett volna megjonnie a naptar szerint (menstruacios applikacio) meg semmi. A mellbimboim enyhen erzekenyek. Nem vagyok rosszul se fejfajas semmi ilyesmi. Csak ideges vagyok hogy terhes lettem-e... 17 eves vagyok igy nem igazan jonne jol. remelem tudtok valami biztatot mondani

2018. márc. 19. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás még mindig nem védekezés,hanem orosz rulett.Ha nem akartok gyereket,használjatok gumit.Igen,lehetsz terhes.
2018. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem védekeztetek, tehát igen, minden esélyed megvan a terhességre.
2018. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is igy lettem terhes. (Tervezetten) abbahagytam a bogyot het ev utan. Megszakitas. Tobbet nem jott meg :)
2018. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Folytatnam... Kerseznem toled miert nem valtottad le a bogyot, es szedted tovabb folyamatosan az ujat, ahogyan azt kell. Amit tudt volna ha elmesz orvoshoz. Tesztelj
2018. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztél, igen, simán lehetsz.
2018. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes.

Applikációra hagyatkozni felesleges, mivel eddig a tabletta lőtte be a megvonásos vérzésedet.

Csinálj egy tesztet és kiderül, hogy baba van-e a dologban, vagy csak a hormonjaid szórakoznak.

2018. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül igen jó esélyed van. De hogy gondoltad hogy nem védekeztek ha nem akartok gyereket?O.O Foggátló abbahagyása után ráadásul jelentősen megnő a teherbe esés kockázata.
2018. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes, de az is lehet, hogy mivel nem szedted most a fogamzásgátlót, ezért nem pontosan akkor jön meg a menzeszed, mint szokott.


Egyébként ha új fogamzásgátlőt szerettél volna feliratni, akkor rögtön az egy hét kihagyás után kellett volna elkezdeni, úgy mintha csak a régit folytattad volna, és akkor nem lenne semmi baj.


Azért szoritok, hogy jól alakuljanak a dolgok.

2018. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felborult hormonháztartástól IS lehet,DE nagyon gyorsan vegyél egy tesztet.
2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem. Negativ lett😍
2018. márc. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!