Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kellemetlen téma,...

Kicsit kellemetlen téma, bocsi! Nektek is így van mint nekem?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát parommal.de együttlét után mindig ki folyik ha nem vigyázunk..már próbáltam hogy pózt váltunk,stb de kisebb nagyobb eredménnyel...valami jó tipp esetleg?hogy vigyázzunk jobban?
2018. márc. 20. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
összesen 1db kis spermiumnak kell oda érnie...ne aggódj,ha egy csepp marad benned az is elég!!
2018. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
:( Itt tartanak a felnőtt családtervezés előtt álló emberek komolyan? :(
2018. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Segítséget és tippeket kértem tőletek,nem pedig tanácsot!tudom természetes hogy ki folyik,de ha több marad bent nagyobbak az esélyek,és szerintem ezzel mindenki igy van hogy jobban vigyáz
2018. márc. 20. 10:28
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek kifolyik. A spermiumok az ondónak csak 5%-a, és (egészséges férfi esetében) így is több millió, ami beléd jut, bár tény, hogy ebből csak egy győz. Most még nem kell rá neked vigyázni :D
2018. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Akkor gyorsan dugd be egy dugóval..Vagy milyen tanácsot szeretnél?
2018. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó
2018. márc. 20. 10:37
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Ere szolgál a kispárna, amit a szokásos misszionárius póz esetében a medencéje alá tesz a nő, hogy megemelje, ezáltal meggátolva a kifolyást. Vannak, akik közvetlenül közösülés után a gyertyaállás póz felvételét javasolják, de ez csak tornában gyakorlottaknál jön szóba.
2018. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 20. 10:39
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Én meg azon szoktam elgondolkodni, hogy ilyen bunkó emberek nevelnek gyerekeket? Akik egyből lehülyézik a másikat? Nyilván van olyan téma, ami meg a kérdezőnek triviális,és ti nem tudjátok... Néha az embernek vannak "hülye" kérdései, amibe lehet hogy ha jobban belegondol maga is tudja...velem is előfordulhat, meg veletek is, mindenkivel, még egy professzorral is, aki lehet hogy a matematika vagy a fizika doktora, de nem tud megsütni egy tojásrántottát... Hagyjuk már ezt a stílust...

Kérdező! Nem folyik ki minden, csak egy része, szerintem hülye fogalmazás hogy a "felesleg", mert az nem a felesleg, hanem egy része nem jut olyan mêlyre, hogy ne tudjon kifolyni, a gravitáció meg működik... De igaza van aki azt írta hogy egynek kell célba érni...

2018. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
66%
Denevérpózban próbáltátok már? :)
2018. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!