Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérvényezhetem az Eysan nevet...

Kérvényezhetem az Eysan nevet ha kislányomnak ezt a nevet szeretném adni?

Figyelt kérdés

Vagy van hozzá hasonló név amagyar nevek közt?

Erdekes a zeynepet anyakonyvezhetove tettek.

Gondolom az eysant is mar kerdtek paran?

Akkor eddig mert nem engedelyeztek!?

En nagyin akarom ezt a nevet mert nagyon tetszik.


2018. márc. 20. 11:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen tetszik a név tetszik a hangzása
2018. márc. 20. 11:49
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
És mit szólnál az Esmyához? Az igazán nőies.
2018. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is az Ezel jutott eszembe :D Abban voltak ezek a nevek :D
2018. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha azt akarod,hogy egy életen át csúfolják a neve miatt,akkor hajrá
2018. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kérdezd meg a gyerekedet, hogy neki tetszik-e. Ugyanis neki kell majd viselnie.
2018. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
Ez van akkor ha a kismamák nem dolgoznak és unalmukban elkezdenek hülye sorozatokat nézni. Hacsak nem vagytok kisebbségiek én nem ajánlom.
2018. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

Versenylónak nagyon szép név.

Gyereknek elég ciki zs kategóriás szappanoperából nevet választani.

Ismerek egy Pamelát. Még mindig a Dallasra utaló viccekkel szívatják, pedig férjes asszony.

2018. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Kérvényezheted, ahogy fentebb írták legfeljebb a magyar helyesírás szabályai szerint engedélyezik.

De ne feledd, hogy 10-15 év múlva ugyan olyan nevetségesek lesznek a török szappanoperákból választott nevek, mint ma az Izaura, az Eszmeralda meg Armandó. Ja és ugyan az a réteg adja most ezeket a neveket előszeretettel, akiket annon Ronáldócskának meg hasonlónak neveztek el. ;)

Én a gyerekeimnek igyekeztem viselhető nevet adni (bár majd kiderül szerintük mennyire az), és azokat a neveket, amiket passzióból adtam volna, inkább meghagytam a kutyának, macskának, hörinek, tengeri malacnak, kocsimnak stb. Így mégiscsak fel tudtam használni őket de mégsem a gyerek lett pl Alfonz. :D

2018. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is Ezel ugrott be :) Magyar embernek nem valók ezek a nevek.
2018. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, itt mindenki Hunornak meg Mariskának hívja a gyerekét szerintem,ide ne tegyél ki ilyen kérdéseket mert felakasztanak ha megtudják ki vagy :D Szép nevek ezek amúgy amiket írtál.
2018. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!