Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem hogy íntézetbe/...

Kérvényezhetem hogy íntézetbe/lakás othonba kerüljek?

Figyelt kérdés
A sok lógás miatt be kelett járbom 2hetente mert 150igazolatlan órát meg halatam és most tárgyalásom lesz 2 nap mulva...ide akarnak ki hejezni aba a városba ahol most vagyok egy családhoz de nm szokásom lenézni senkit mert én is cigány vagyok de a leg rosszab fajta nyomorék cigányokhoz raknának szoval atol még jobb az intézet/lakás ott hon...ezt el tudom vala hogy intézni?(3hónapra akarnak vini)

2018. jan. 5. 14:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt el felejtetem h anyámat nm is érdekli sosem szeretet 13/l...
2018. jan. 5. 14:56
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhatóságnál kérvényezd
2018. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
jajj te! Hát jól megcsináltad magadnak! Nemtudok erre választ adni, de valljuk be, arra a 3 hónapra kibírod, utána meg majd jobban megbecsülöd magad, és nem lógsz többet, ugye?
2018. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhatóságnál kérvényezd
2018. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hat az biztos hogy többet nm csinálom😬és köszönöm a válaszoktat
2018. jan. 5. 15:15
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

13 évesen iskolakerülőkként nem sok beleszólásod lesz, mert senki nem fog rád hallgatni. Már eleve megbízhatatlan vagy az iskolakerülésed miatt, és ahogy elnézem, egy kérvényt sem leszel képes megírni úgy, hogy el is olvassák. Ilyen borzalmas helyesírási hibákkal, és fogalmazással, senki nem fog téged meghallgatni.

De minden rosszban van valami jó.

3 hónapot kibírsz, és később értékelni fogod a kevésbé rosszat.

2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
elírtam: iskolakerülőként.
2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, mit szeretnél? A helyesírásodat elnézve ha nem változtatsz magadon, te is pont ugyanolyan nyomorék cigány leszel mint akikhez kerülsz. Én a helyedben elmennék hozzájuk, legalább elrettentő példa lesz neked, hátha összekapod magad és tanulsz.
2018. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Te meg enyi fel fogásal hogy vagy még életben? Ha nem tudod értelmezni akor ne is irj semit mert nem kötelező...senkit nm érdekel hogy hogyan írok ha meg zavar + be is szolsz az isten verje meg azt a degenerált fejedet...előted tudtak egy csomóan normálisan válaszolni csak te nem szánalmas csicska...
2018. jan. 5. 15:57
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Remélem ott is maradsz.
2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!