Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem erzem mozogni?

Miért nem erzem mozogni?

Figyelt kérdés

Második babámat varom. 15 hetes vagyok. Tudom, hogy minden terhesség más és más. De kb mindig mindenki azt írja h ő ilyenkor már rég érezte a másodikat.

Nem azt mondom. Lehet én is érzem. De nem konkrét. Mondjuk nem emlekszem h az elsőt mikor is éreztem. De szerintem ilyen 20 hetesen.

Szóval ez így normális, hogy nem érzem mozogni?



2018. márc. 20. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, én is csak a 17. héten éreztem a màsodikat
2018. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Írtak itt már olyat is, hogy 12 hetesen érezte mozogni.

Lassan azt is, hogy már a petevezetékben érezte ficánkolni. ;)


Egyrészt alkati kérdés, nem mindegy, hol tapad a méhlepény, mennyire aktív a baba.

Nem késtél le semmiről. :)

2018. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 hetesen nem is lehet érezni, lehet, hogy 100-bol egy nő érzi. Ezen parázni?!
2018. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 19 hetesen, a másodikat pedig 18 hetesen éreztem először, de csak éppenhogy. Napi szinten mindkét esetben a 22. héttől éreztem őket.
2018. márc. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányomat a 17+5 héten éreztem először, most 14+5 hétnél tartok és nem érzem. Izgatottan várom, de aggodalomra semmi ok.
2018. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!