Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem mozogni a kicsit....

Nem érzem mozogni a kicsit. védőnő ma nézte szívhanghallgatóval, minden ok volt. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

kedden vtam nőgyógyásznál nem csinált uht csak a kicsi szivét nézte minden okes volt.

Emelt a magneB6on mert sűrű hasfájásra és keményedésre panaszkodtam.

Azóta szinte egyáltalán nem érzem mozogni a babucimat. Ezért ma elmentem a védőnőhöz.

Szte minden rendben csak lustább...

másnak is lusta a pocaklakója???

kereken 28hkm


2018. márc. 9. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj, az csak árt, valószínű csak picit lustabb most, nekem is hullámzó, most épp a "hiperaktív" napjait éli 🙂


Nyugalom, minden rendben! Egyél egy kis csokit, igyál egy pici kávét, hátha segít.


21 hkm

2018. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ittam egy 3az egyben kávét. Ettem gyümölcsöt meg egy egész táblacsokit is de semmi.. Sétáltam egyet aztán lepihentem hátha.. de semmi. Még csak kis motoszkálást sem érzek. :(

Mikor bejött a fagy akkor volt ilyen. Bár akkor egyet egyet rugott főleg apának.. most apának sem.

Kezdek teljesen kétségbe esni. Várok még hátha..

köszönöm a válaszod!

2018. márc. 9. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Menj orvoshoz, most, ezzel nem szabad várni!
2018. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Amikor bejött a nagy hideg nekem is alig akart mozdulni. Lehet csak a front miatt mozog kevesebbet, ha néztek szívhangot is akkor biztos minden rendben, néha neki is kell lustizós nap. :)

25 hkm

2018. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
A vedono hallgatott ma szivhangot, vagy csak a hasaar
2018. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hallgatott szívhangot! Az tökéletes vol. gyönyörűen tisztán hallatszott. Ezért nem mentem még orvoshoz!
2018. márc. 9. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami? Nálunk egyszer az volt, hogy nst-n nem tudtuk sehogy mozgásra bírni, se csoki evés, se mozgás, se haspiszkálás nem segített. És akkor mondta a doki kapcsoljunk be a telefonon hangos zenét, és tegyük a hasamra. Férjem ébresztőjét beindítottuk, utána meg annyit mozgott mindig elmozdult az érzékelő.
2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Apa most idebújt. Éppen rárakta a kezét pocakra egyből rúgott a baba nem is kicsit.. de csak addig mozgott amíg apa keze itt volt. (Mivel a héten éjszakás így az esti pocak simi és beszéd elmaradt.)

nemtudom hogy sirjak vagy nevessek e..

de legalább éreztem rúgni!! :)

2018. márc. 9. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez hiányzott :)
2018. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De tegnap apának sem ficánkolt azért is kezdtem aggódni..

máskor apa keze éppen hogy hozzáér a pocakhoz babóca beindul..

Annyira aranyos apa.. ilyenkor mindig olyan kis büszkén mondja h hm.. megjött apa! Egyszerűen ők a mindeneim. Mivel első babóca és nem indult problémamentesen a terhesség így lehet kicsit túl aggódom :/

2018. márc. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!