Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hettol jellemzo a...

Hanyadik hettol jellemzo a baba nemet joslo edes vagy savanyu etelt kivano tunetek?

Figyelt kérdés

A fiamnal bejott, nala vagyon sos savanyu keseru dolgokat kivantam.


Most nem tudom eldonteni, ledinkabb mindentol undorodok, legjobban az ures friss ropogos kenyer izlik.


Mar nem emlekszem hanyadik hettol jonnek ezek a dolgok.



2018. márc. 20. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam sosem volt ilyesmi. Egy lanyom es egy fiam van. Oszinten szolva nem ismerek senkit akinel konkretan kotheto lett volna a kivanossag a baba nemehez.
2018. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálam a kívánósság a "mit bírok megenni, amitől nincs hányingerem" korszakra volt jellemző, a legelején. Az egyiknél sós chipsszel, a másiknál kolbásszal gyógyítottam magunk :), mindkettő fiú lett.
2018. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Én fagyit ettem volna egész nap. Kisfiam lett.
2018. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Minden édestől undorodtam végig,a nektarint viszont meg tudtam enni nagyobb mennyiségben is,meg a birsalmát (amúgy is nagyon szeretem,ősszel sokat megeszek). Lányom lett.
2018. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél ugyanezeket kívántam, vegyespárosom van, egy fiú - egy lány. Ez egy babona.
2018. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kislányomnál a savanyút kívántam, jöhetett minden ami savanyú.

Most ismét várandós vagyok és ismét a savanyú ment már az elejétől fogva. Savanyú ubi, káposzta, almapaprika, cékla. Jégkrémet is sokat ettem, viszont édességet alig. És most sem kívánom az édes dolgokat.

Viszont most Kisfiúnk lesz!

Ja és a narancslevet, a narancsot azt mindkét babánál nagyon szerettem. Így visszagondolva azt mondom, hogy mindkétszer hasonlóakat kívántam, pedig egyik Kislány másik Kisfiú.

Majd írd meg ha megtudod a Babátok nemét!

Gratulálok!

2018. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Sehanyadiktol, mert hulyeseg. Jo lenne ha ezek a blodsegek kikopnanak a koztudatbol. Terhessege valogatja a tuneteket. Plusz az utolagos megmagyarazas. Felesleges
2018. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy lesz, vagy nem lesz...


Nálam hol ezt kivánok, hol azt...lány lesz..mire a kívánósság előjött biztonsággal meg tudták mondani a vizsgalatokkor a nemét

2018. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!