Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a menstruáció szerű...

Normális a menstruáció szerű görcs?

Figyelt kérdés

5+3hetes kismama vagyok, normális a menstruáció szerű görcs?, nem mindig kb naponta 2-3* . Álmosság illetve sűrű vizelés, ürítés csatlakozik mellé.

Ez normális ?


2018. márc. 21. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Igen, ha nem vérzel és nem túl erős. Nekem is volt az elején, elég sokáig, nagyjából 9 hetesen múlt el. Azóta már 23. hétben vagyok :) gratulálok, nagyon vigyázz magadra
2018. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia 9hetes vagyok. Nekem is szokott menstruációs görcsöm lenni. Nincsen vele semmi gond. De ha vérzés társul hozzá akkor azonnal ügyelet orvos!!!! Én bementem az ügyeletre vele akkor amikor 6 hetes voltam hogy menstruációs szerű görcseim vannak megnézett a dr. Nő nem volt vérzés mondta hogy zárva van a méhszáj átmentünk ultrahangra és már dobogott a szíve :) szoval nem kell túlaggódni mintha semmi sem történne :)
2018. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen normalis ne aggodj az meg tobbet arthat csak relaxalj plane most :)
2018. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 5+1 vagyok. Nekem is görcsölget. Van mikor erősen belenyilal az egyik oldalamba is. Elvileg normális a görcs, ha nem jelentkezik vérzés, és nem erősek a görcsök
2018. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam. Szerencsére vérzés nincs mellé. Mindenkinek csodás babavárást:)
2018. márc. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!