Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitivat teszteltem. Ha...

Pozitivat teszteltem. Ha tenyleg terhes vagyok, akkor melyik aktusbol? A masfel hettel elobbi, vagy a 3 hettel elobbi? Ezelott 4 hettel is egyutt voltunk de akkor masnap megjott, abbol gondolom kizart.

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Persze utolsó, ez mind szép és jó, de nem tudjuk, hogy a kérdező ek milyen háttere van az egyedülálló anyasághoz. Gondolom akkor te mindenkinek pénzt is utalsz, aki esetleg anyagi probléma miatt nem tudja megtartani a magzatot, ha már ennyire kampányolsz.
2018. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Maga a kérdező írta, hogy elvetetni nem képes rá. Egyetlen ember sem dönthet más helyett, én azt írtam, amit messziről tudtam tanácsolni. Nem menthetem meg azt a gyereket a haláltól és sajnos a többi leendő elabortált gyermeket sem. Ha viszont valakinek nem egyértelmű, hogy elveteti, akkor az egyértelmű, hogy meg fogja bánni. Ha viszont meghoz egy döntést, akkor annak vállalni kell a súlyát. Akár megtartja, akár nem. Ha a kérdezőnek van lehetősége, akkor kérjen segítséget az anyukájától, arra írtam, hogy biztosan támogatásra lelne. Kérdező anyagi körülményeit nem ismerjük, egyáltalán nem írta, hogy utcára kerülne a gyerekkel, inkább az érzelmi támogatást hiányolná... Amúgy én pont adakozó vagyok, úgyhogy még az sincs kizárva, hogy ha hallok róluk, pont fogok utalni nekik...
2018. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha Pharmatex-et alkalmaztál, várható volt egy terhesség!
2018. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Nincs jelentősége, melyik aktusból, hacsak te magad nem vagy kíváncsi rá valamilyen okból. Bármelyik aktusból lehetsz amúgy.

A dokik a terhességi heteket az utolsó vérzés első napjától fogják számolni.

A pharmatex csak kiegészítő fogamzásgátló eszköz, kb borítékolható volt, hogy előbb-utóbb összehozzátok a babát. Nem is értem, hogy ilyen - tudvalevőleg nem megbízható - fogamzásgátló mellett, ismerve, hogyan áll a pasid a gyerek-kérdéshez, nem fordult meg a fejedben hogy valami nem stimmel, és valamilyen egyéb fog.gátlóról is kellene gondoskodni. ha semmiképpen nem akarsz gyereket.

Ha így is bevállalod, akkor nem szóltam. :)

2018. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
valoszinű a három héttel ezelőttiből de rád most azt fogják mondani hogy 4 hetes terhes vagy hisz az utolsó menzesztől számolják
2018. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Mi az, hogy a te hibád a teherbeesés? Ő talán nem volt ott? Ha nem szeretnéd elvetetni a gyereket, ne hagyd, hogy ilyen zsarolással rávegyen, sőt...neki bizony felelősséget is kell vállalnia érte, pl. támogatni anyagilag a gyerekét. A kötelességeit nyugodtan vasald csak be rajta, és ne magad tedd tönkre lelkileg, mert ő most kitalálta, hogy nem vállalná inkább a következményeket.

2018. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi újság veled kérdező?

Párod végül elfogadta a babát?

Melyik aktusból lehet a méret alapján?

2018. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!