Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg kislány, de ne...

Valószínűleg kislány, de ne vegyem biztosra. Akinek így mondták,2 helyen is, bejött végül?

Figyelt kérdés

2 külön helyen mondták UH-n, hogy valószínűleg lány, de nem mondja biztosra. Most 19 hetes vagyok, igazából a hátam felé néz, és zárja a lábait.

Akinek hasonlóképp volt, lány lett végül?



#baba #kislány #ultrahang #valószínú
2018. márc. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiút mondtak a 30. hétig 2 helyen is ahogy most nálad.végül kislány lett :)
2018. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd később látni fogják, vegyél unisex ruhát és fiút. Fiuruhát simán ráadom a lányomra, rózsaszín ruhákat nem adnék fiúra.
2018. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso babamnal kb 6 hosan mondtak hogy valoszinu kislany de meg nem tudja biztosra mondani. Csak az utolso uh-on lett biztos. 19 hetesen nem igazan lehet mindig biztosra mondani.

Kisfiamnal a masodik uh-n mondtak biztosra mar hogy fiu lesz.

2018. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem 2 lányom van, az elsőnél végig nem látták, (hasonlóan feküdt), utolsó UH-on mondták, hogy valszeg lány, mert nem lát semmit ott, de ne vegyem biztosra.

Neki uniszex cuccokat vettünk, de utáltam, mikor utcán kérdezgették, hogy fiú-e, vagy lány... :)

A másodiknál 26 hetesen mondták meg a 4D-n, utána a kórházin is.

Ő most másfél éves, róla maradtak ruhák, mind kimondott kislányos cuccok.

De neki is csak azután kezdtünk el vásárolni, mikor már tudtuk.

24 hetesen kell majd mennem a dokimhoz, reménykedek, hátha megerősíti (vagy pont az ellenkezője, igazából mindegy, csak jó lenne tudni. :))

2018. márc. 22. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanezt mondták, kétszer is. Fiú lett. :)

A ruhák miatt ne aggódj. Az elsőket két hét alatt kinövi. Azt meg tőlem is megkérdezték a full pinkbe öltöztett lányomnál, hogy "kisfiú?". Most újra fiunk van. Dinós, sötétkék ruhában ugyanez: kislány?

Csak röhögök rajta.

2018. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norman Bates ***** válasza:

Ha kisfiut mindanak az biztosabb, mert latjak amit kell.

Viszont ha kislanyt mondanak az nagyobb valoszinuseggel teves, lehet hogy csak nemlatszik aminek kene.

Nekunk 3 kulonbozo scan kislanyt mondott, hamarosan kiderul a szulesnel, hogy igazuk van-e.

Mi unisex ujszulott ruhakat vettunk, viszont a 0-3 hos az csajos babaruhak.

2018. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!