Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg lehet minden elojel...

Terhesseg lehet minden elojel nélkül?

Figyelt kérdés
Január közepén volt baratommal szeretkeztunk es nem vedekeztunk de elotte vagy 5 perccel kivette es rendesen megjott a menzeszem azota is es nem émelygek,nem is szédülök, szoval semmi ilyen terhessegre utaló jel nincs, de azt olvastam hogy van akinek vegig megjon a menzesze, de nem tudom ez mennyire igaz, es igy kizárt a terhesseg vagy nem?

2018. márc. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött rendesen a vérzésed úgy, ahogy szokott, akkor nem vagy terhes. De csak a szerencsén múlott. Ha nem akarsz még gyereket, jó lenne, ha védekeznél. Mert lehet, hogy most megúsztad, de ha továbbra is ilyen játékot űztök, akkor semmi zárja ki, hogy a következő hónapban összejöjjön.

Terhességi tünete pedig nem mindenkinek van.

Akinek van menzesze terhesség alatt, annak jóval enyhébb lefolyású mind mennyiség terén, mind napok száma terén. Tehát eltérő a rendes menstruációtól.

2018. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy tesztet??? Az biztosabb lenne, mint hogy mi megtippeljük...
2018. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy veszelyes volt de tanultam belole:(
2018. márc. 22. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg ,miért nem lehet csinálni ilyen esetben egy terhességi tesztet?

Hogy-hogy nem hallottál még róla?

2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!