Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok a pozitív...

Mit csináltatok a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Kicsit bugyuta kérdés, de ma reggel teszteltem pozitívat, és eddig oké, de most nem tudom mit csináljak, mit gondoljak. Úgy értem nem vagyok kétségbeesve de kicsit agyilag üresnek érzem most magamat.

Ti mit csináltatok tesztelés után? Elújságoltátok minden szembejövő embernek, elkezdtetek listát írni, gondolkoztatok milyen lesz, vagy mit?

Én nem tudom mit csináljak, reggeliztem, elmosogattam, telefonáltam a családdal, de nem szóltam nekik, és most itt fekszem és nem tudok mit kezdeni magammal. Nem tudom most mire kell gondolnom, mit kell csinálnom. Lehet még nem fogtam fel és ezért vagyok most ennyire semmilyen állapotban?


2018. márc. 23. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Meg aznap elmentem a haziorvoshoz ( kulfoldon lakom ), ugyanis sulyos majbetegsegem volt epp, es nem tudtam, gondot okoz- e, de szerencsere nem volt osszefuggesben. Ugyhogy orvos utan mentem venni terhesvitamint, es meg ket tesztet, mert nem akartam elhinni :D
2018. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, mert volt előtte 5 sikertelen inszeminációm, és nem számítottam semmire. Halvány volt a teszt, nem is voltam benne biztos, hogy ez +. Aztán pár nap múlva mentem vissza a dokihoz, akkor ott megnézték vérből is, akkor kezdtem csak elhinni. A kérdésedre válaszolva, kérj időpontot pár hét múlvára a dokidhoz, ő fogja hivatalosan is megállapítani a terhességet, és akkor már lehet, h szívhang is lesz. Gratulálok :)
2018. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. Baba: Meglepődtem. Nem hittem volna, hogy összejön. 6 éve voltunk akkor együtt az exemmel, 20 éves voltam, és nem is én néztem meg a tesztet elsőre, hanem egy pletykás rokonom, aki szétkürtölte a családban, szóval egyből mindenki tudta.


2. Baba: Friss (3 hónapos) kapcsolat, őszintén mondom, először lesokkolt. Munkahelyen csináltam meg, majd hullafehér arccal mentem vissza, fiatal kolléga kérdezte, mi van, valami nem stimmel... Először nem tudtam megszólalni, majd reflexből megmutattam neki a tesztem, hogy "nézd"... A barátnőmnek meg az unokanővéremnek elmondtam, délután meg a páromnak, aki szintén nem tudott először mit mondani... De fel se merült, hogy ne tartsuk meg.


3. Baba: Kétségbe estem. Egyetlen nem védekezős alkalom eredménye lett, még kevésbé számítottam rá. Anyósom pont itt volt, mikor megcsináltam a tesztet, persze akkor neki nem szóltunk, csak a páromat hívtam a fürdőszobába, megmutattam, és annyit mondtam, "ez van"...

A hozzám közelállóknak hamar elmondtam, de vannak ismerősök, akik még most se tudják, pedig holnap töltöm a 20.hetet.

Itt kb 10-12. hétig eltartott, míg feldolgoztam, hogy lesz harmadik gyerek... A másik kettővel gyorsabban ment :)

2018. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 p.szabina1223 ***** válasza:
Kicsit lesokkolódtam, de aztán amint helyre billentek a gondolataim, telefonáltam a barátomnak :)
2018. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. :)

Én azt hittem, hogy amikor megtörténik ezaz egész akkor majd kisüt a nap, mosolygok, éneklek, pityergek örömömben, hatalmas boldogság kerít a hatalmába, stb.

Erre nem érzek semmit, elkönyveltem én is magamban és ennyi. Szülőknek még nem tervezem elmondani, talán ha lesz ultrahangos vizsgálat, vagy nem tudom, ezt sem gondoltam át, barátoknak majd sokkal később, szerencsére külföldön élek és így tudom mindenki előtt titkolni. A páromnak természetesen elmondtam, mikor mutogattam a tesztet nagyon hamar leesett neki, pedig abban sem voltam biztos, hogy felkelt.


Addig próbálom elhinni a dolgot, vagy nem tudom, nem így képzeltem, hogy nem lesz semmi, nem érzek majd semmit....

2018. márc. 23. 17:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondta h aaaa nem jon ez csak ugy pikkpakk.Eskuvo utan 5nappal fogant a lanyom,ugyh csinaltam tesztet,poz lett es leultem kicsit a kad szelere gondolkodni h huazzeg erre most igy nem szamitottam:) csak a ferjemnek es anyukamnak ujsagoltam,hagytam hetekig bizseregni a titkot es megvartuk a 12.heti uh-t.
2018. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!