Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30napos a ciklusom! 16nap van...

30napos a ciklusom! 16nap van peteères! Ebben a hónapban 4napig volt pozitív a peteèrèsi teszt! És utànna 1napig negatív! A negatív utàn 1nappal a tesztem ismèt pozitív lett 1napig! És ismèt negatív azóta! Valaki tapasztalt màr ilyet?

Figyelt kérdés
A màsik kèrdèsem! Peteèrès utàn 4nappal àtlàtszó kevès fehèr folyàsom van és jobb oldal szurkàlo èrzès!Ez mire utalhat?🤗
2018. márc. 19. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Úr! Isten! Velem! Még! Nem! Fordult! Elő! Es! Fogalmam! Sincs! Mire! Utal! Bocsi, sosem trollkodok, de kiszúrta a szemem ez a sok felkiáltójel, mire elolvastam a kérdésed. :D
2018. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első, nem ér, pont én is ezt akartam írni :D
2018. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!