Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet adjak születendő...

Milyen nevet adjak születendő kislányomnak?

Figyelt kérdés

Párom szőke hajú kiskorában én is szőkésbarna voltam születendő kislányom is nagy valószínűséggel szöszi lesz kiskorában és őzikeszemű :)

Ezért valami olyan névre gondoltam ami illik egy kis szöszi kislányhoz

Nagyon tetszenek Zara Lelila nevek csak ezek nem illendk egy szőke hajú kislányhoz így most tanácstalan vagyok


2018. márc. 23. 15:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha nem az En gyerekem akkor megis kie agyatlanok istenem......
2018. márc. 23. 16:50
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
uramisten.... e alapjan akarsz nevet valasztani? tenyleg? Ha tetszik a Zara akkor legyen az. azt csa. a hajszine valtozhat megsugom...
2018. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

9-es! Amilyen "szőke, kék szemű" keresztneveket felsoroltál, az én ismeretségi körömben pont mint barna hajú, barna szemű lányok, nők.

Most akkor mi van?


Hülyeség haj és szemszín szerint választani keresztnevet.

2018. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se adnék ez alapján, szerintem amilyen nevet választunk az majd illik hozzánk, így szokjuk meg. Fiaim Ákos és Botond, el sem tudnék mást képzelni.

A Leila szép név.

2018. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

javítás: pont mindegyik barna hajú, barna szemű


Előző voltam.

2018. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Zara ultragáz. Leila elmegy. De ígérd meg, hogy ha fiatok is lesz, akkor Lúk, Hanszóló vagy Dzsubakka lesz.
2018. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki,hat akkor en jol megragtam mindket lanyom nevet elorol,hatulrol,szammisztika,kulfoldon is kiejtheto legyen, hangzas stb de h a hajszinehez... eletemben nem hallottam ilyet h ez szamit.Olyat adj amit nem unsz meg akkor sem ha 50szer kell elmondani vmit neki,kepzelj el egy gyereket szemelyiseggel amilyennek szeretned h legyen,adj a csaladnevhez passzolo nevet de ne szem meg hajszinhez illot.
2018. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#13 ha vörös hajuk lenne, valószínűleg az jutna eszembe a név hallatán.
2018. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hédi- minden ilyen nevű ismerősöm szőke.
2018. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én inkább vezetéknév függővé tenném a névkeresést mint hajszínfüggővé.


az én szőke ismerőseim:

Alina

Bíboranna

Laura

Patrícia

Marianna

Léna

Zsanna

Viviána

Liliána

Eszter

Evelin

2018. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!