Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet adjak születendő...

Milyen nevet adjak születendő kislányomnak?

Figyelt kérdés

Párom szőke hajú kiskorában én is szőkésbarna voltam születendő kislányom is nagy valószínűséggel szöszi lesz kiskorában és őzikeszemű :)

Ezért valami olyan névre gondoltam ami illik egy kis szöszi kislányhoz

Nagyon tetszenek Zara Lelila nevek csak ezek nem illendk egy szőke hajú kislányhoz így most tanácstalan vagyok


2018. márc. 23. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18., semmi gond, nem is neked szántam a mondandóm, csak a nevek tűntek fel, hogy én pont barnában ismerek ilyen keresztnevűeket.


Krisztina, Johanna, Diána, Ramóna, Gyöngyvér, Ágnes, Erika, nálam ők szőkék, akik hirtelen eszembe jutnak.

A Leila szép név, akit ismerek, pont vörös. :)

2018. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
#5: Leila inkább ne maradjon. A név jelentése: sötét hajú.
2018. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
Passzoljon a szüleihez, és legyen Vivien! Aztán lehetőleg ivartalaníttassátok magatokat!
2018. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!