Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad szexuális életet élni...

Szabad szexuális életet élni az elsö trimeszterben?

Figyelt kérdés
Ilyet is, olyat is olvastam és magyon aggódom, hogy az orgazmuskor történö összehúzódások és vérböség beindíthatja a vetélést. Nektek mik a tapasztalataitok, mit gondoltok?

2018. márc. 24. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen



Egy egészséges, komplikációmentes terhességnek semmi baja nem lesz a normális( nem durvulós) szexuális élet esetén.


Persze akinek nyitva a méhszáj.. Volt x vetélése, vérzik, alapból görcsölget, nah nekik más..de ebben minden fennáll, de a komplikaciómentesség nem.


Vannak, akik azt vallják, hogy 12 hétig ne..de ez túlzott óvatosság.

Ha nem szabad, akkor úgysem fog jólesni, hidd el.

2018. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Szia! Nekem az orvos azt mondta , hogy nem ajánlott a méhösszehúzódások miatt. 12 hét után nyugodtan, ahogy az első leírta, nem durvulós!

Én tartottam magam a 12 hétig nincs szexhez, de a hormonjaim és a vérbőség felül írta a tervemet, minden 3. éjszaka arra keltem, hogy álmomban orgazmusom van, és a valóságban is lezajlott. Úgyhogy mivel nem tudtam ezzel mit tenni, ezt nem tudtam irányítani nem erőltettem a megtartóztatást és voltunk együtt a férjemmel. Nem történt baj 8 hetesen sem. Nem kemenyedett a poci, nem görcsöltem, nem véreztem utána!


13+1 hkm

2018. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondja, hogy ne akkor nem szabad. Különben szabad.
2018. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 5 hónapban úgy meg voltak bolondulva a hormonjaim, h a napi 3 orgazmus volt a minimum. Utána már csak napi 1. 😂 A kislányom makk egészséges, boldog baba. Ne izgulj!
2018. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben minden rendben van a terhességgel, addig nem okoz gondot. Mi az utolsó hónapot leszámítva végig együtt voltunk a férjemmel, ugyanis alapból nagy igényem van az együttlétek terén, és ez terhesség alatt sem változott. Van egy gyönyörű és egészséges kisfiunk, aki már 7 éves.:)
2018. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!