Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok kérlek valamit tanacsol...

Tudtok kérlek valamit tanacsolni szinte kibírhatatlanul erős, 0-24 es hányinger ellen?

Figyelt kérdés

A 6.hét közepén kezdődött,egy hete tart és már egy emberi roncsnak érzem magam. Folyamatosan rosszul vagyok. Az első pár napban,mikor ettem pár falatot, legalább kis időre elmúlt,de már egyáltalán nem. Sok gyümit eszem, gyakorlatilag hasmenésem van már,gyömnért iszom és valami gyógyszerem is van napi 3 bogyó

De semmi hatás.



2018. márc. 24. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kóla, kiskanál mustár, sóskeksz, limonádé

Nekem a gyömbér mellett ezeket ajánlotta a doki.

2018. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ido :( en most vagyok 12. hetben, talan most javulgat mar, de meg nem teljes a siker. En vegigprobaltam mindent, ami veletlen epp bejott az par nap mulva mar megint nem. Mar egy fel korty viztol is hanyingerem volt.
2018. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs rá ellenszer... 6. héttől folyamatos hányás, aminek kórház lett a vége. Miután kiengedtek és kezelték a gyomorsavam valamivel jobb lett, a kapu 20 hányás lecsökkent napi 4-re. Volt 2 hetem teljesen hányás nélkül, annyi hogy az étvágytalanság ugyanúgy megmaradt, úgyhogy én nagyon figyelek hogy minden vitamin, amit szedek fel tudjon szívódni. 2 hét után, 1 hete újra elkezdődött, újra minden reggel hányok legalább 2x. Mindent kipróbáltam, semmi nem segített! Kitartást, csak az idő tudja orvosolni!


13+1 hkm

2018. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Víz jégkockàval,piritott kenyér,keksz.Egy időutàn elmúlik én is hànytam 2 hetet reggel este szerintem most sem úszom meg màr előre félek.
2018. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rossz irány a sok gyümölcs :/ inkább sok zöldség legyen. Egyreszt a gyümölcs állati cukros, másrészt fokozza a gyomorégést (savas alma, narancs). Vitamin bevitel szempontjából a zöldségek is ugyan olyan jók.
2018. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!