Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányinger ellen...

Terhességi hányinger ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

9+4 hetes terhes vagyok.

Nektek mi a hasznos a émelygés,hányinget ellen?

Néha esténként nagyon rossz



2017. máj. 2. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hideg kóla.
2017. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a B6 vitamin bevált :)
2017. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hideg gyömbéres üdítő
2017. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ido a legjobb "orvossag". Remenykedj, hogy hamar elnulik....meg sok-sok kitartatas es turelem :)

Amugy ami segit ideig iraig enyhiteni: B6, hideg cola, jeg, jeges viz...

2017. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggel még felkelés előtt ettem egy banánt, napközben többször ettem keveset, meg nekem nagyon jó volt a jó hideg kóla. Csak pár korty, nem liter szám.
2017. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne bevált módszer, akkor nem lennének ilyen gondjaink. Sajnos magadnak kell kitapasztalgatni, hogy mi segít, mi nem. Nekem a gyümölcsök segítettek, de azokból is azok, amik nem voltak túl édesek, inkább kissé lédúsak, "csúszósak" voltak texturára. Pl. a narancsot azért nem tudtam megenni, mert hiába savanykás és lédús volt, de a rostok, a szálak annyira zavartak, hogy kifordult a számból. Hámozott kockázott alma, kivi, eper (cukor nélkül magában) nekem inkább ezek segítettek. Sokszor nem csak azt érdemes megfigyelni, hogy mi az ami segít, hanem mi az, ami ront rajta. Nekem voltak dolgok, amik átmenetileg úgy tűnt jó, de aztán 20-30 perccel később hirtelen sokkal rosszabb lett, mint addig. Eleinte nem értettem, de aztán feltűnt, hogy pont mindig akkor jönnek ezek a hullámok, mikor előtte ezt vagy azt ettem. Pl. az ártalmatlan banánnal is így voltam eleinte. Nem azonnal váltotta ki a negatív hatást, sőt megettem még jól is esett, de utána érdekes módon rövid idő múlva mindig nagyon rossz volt. Nekem ez segítette még a legtöbbet, mikor azonosítottam az ilyen bűnösöket.
2017. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és hideg, jeges itókákkal vigyázz, ha amúgy nem iszol hideget. Én évek óta semmit sem ittam és iszok a hűtőből még nyáron se, de mivel úgy éreztem, hogy jól esik a hányingerre, hát ittam akkoriban. Na, lett is frankó torokfájásom tőle. Még az kellett púpnak a hátamra. :(
2017. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be hogy valamit rágcsáljak: egy almát, ropir, fél kiflit és utána jobb. De ez úgyis mindenkinél más. A kóla viszont a gyomromra nagyon jó. 9hetes km
2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!