Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek extra hányingere volt,...

Akinek extra hányingere volt, sokat hányt tényleg kislánya lett?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rosszul vagyok, ha bárkivel beszélek erről azonnal azzal jönnek hogy biztos hogy kislány!

Akik sokat küzdöttek a hányással lányuk lett?



2018. márc. 24. 07:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.
2018. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
23. hétig napi szinten hánytam 2-3x.... Aztán kaptam rá gyógyszert, mert sokszor a sav miatt volt és azóta semmi. Eddig nekünk kisfiút mondtak 😊
2018. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, 16. hetig lepten- nyomom hanytam, sokszor a legvaratlanabb helyzetekben is. Kisfiam van.
2018. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szamok törvénye alapján biztos van akinek bejön


Nekem sosem volt hanyingerem.. Lányom lesz

2018. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap derült ki, hogy kislany, es egyszer sem voltam rosszul a terhesseg alatt :)
2018. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap hánytam a 24. hétig, és ikerfiaink lettek
2018. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, végig hánytam és lány lett, amúgy vészes terhességi hányásnál 60% a lányok aránya, tehát fiú is lehet.
2018. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Olvasgass...ez egy babona. Mint a fekete macska-balszerencs.

2018. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem fiam lett es sokaig hanytam. Sokat..
2018. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél úgy a 6 és 13. hét között voltam extrém rosszul, rengeteget hánytam, folyamatosan émelyegtem. A másodiknál ez még brutálisabb volt, majdnem a második trimeszter végéig kitartott és elég korán el is kezdődött, a sok rosszullét miatt 28 hetesen sikerült csak visszanyerni a kezdő súlyomat és onnantól hízni is picit. Mindkétszer fiam született. Anyukám velünk sosem volt rosszul, problémamentes terhességei voltak, a testvérem is lány. Nézd, el kell végre fogadni,pláne így a 21. században élve, hogy ebben nincsen semmi ráció. Bárkivel is beszélsz, az sosem reprezentatív felmérés, hiszen csak egy szűk csoport, ide is írhatna véletlenül pont 15 kismama, aki rosszul volt extra módon és lányuk is lett, attól még semmi értelme az egésznek. Bizonyára kíváncsi vagy, ami érthető, de akár végigrókázod a terhességed, akár nem, a makacs tényeken az semmit sem változtat, hogy bármilyen tüneteid is vannak, bárhogy is pezseg a szódabikarbóna, ugyanúgy 50-50 % az esély fiúra/lányra, ahogy a has formájából sem lehet megjósolni semelyik gyerek nemét. Lehet tippelni, aztán 50%, hogy bejön, de annál több

(avagy kevesebb) sosem lesz az esély.

2018. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!