Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben eltérés, augmentin...

Vizeletben eltérés, augmentin terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most telefonáltam az eredményem miatt ,azt mondták eltérés van ,keressem meg a dokit ...

Hívtam ,azt mondta augmentint fog írni ...

Holnap kell mennem...

Valaki járt már így ??


2018. márc. 28. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az augmentin nem épp szokványos terhesség alatt... én úgy tudom de óvoda válogatja h ilyen széles spektrumu antibiotikumot nem szoktak felírni. Nőgyógyász mondta?
2018. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.... 😐
2018. márc. 28. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kezeletlen húgyúti fertőzés vesemedence gyulladással, mint következmény sokkal ártalmasabb a terhességre, mint egy antibiotikum kúra, ebben az esetben éppen az Augmentin. Nyilván, ha az orvos tisztában van vele, hogy terhes vagy és látta az eredményedet, akkor ezek tudatában fogja ezt felírni.
2018. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!