Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az a típsu vagyok aki már...

Ha az a típsu vagyok aki már a vérvételen is elájul akkor hogy fogok szülni?

Figyelt kérdés

Maga a kórházszagtól is a hideg futkos végig a hátamon.

A vértől tanultam elsősegélyt és óran annyi remegett a kezem hogy a véres sebekről kellett írni hogy nem tudtam írni.

Ha vért látok vagy vérről van szó elájulok.

El sem tudom képzelni hogy fogok tudni megszülni hisz elájulok...

Kérhetem hogy császározzanak?

Amúgy is vékony a csípőm még csak 20 évet töltöm ráadásul kiskoromba azt hitték lyukas a szívem amiről kiderült enyhe szívbillentyű baj vagy szivzörej vagy micsoda.

Szóvak gyakram beszúr pl.ha baloldalamon fekszek beszúr a szívem..

Kiskoromba azt mondták rossz az állóképességem .

Vérvételen elálok...

Ugyeígy nem engednek szülni természetesen?


2018. márc. 28. 14:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Voltak panikrohamaim is érettségi alatt közel 1 éve...
2018. márc. 28. 14:26
 2/23 A kérdező kommentje:
Ráadásuk párom(27) be akar velem jönni a szülésnél.
2018. márc. 28. 14:28
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Oooo hat ha meglatnad a csaszaros sebed, bele is halnal, nem csak elajulnal!😂

Hozza lehet szokni mindenhez.

2018. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Inkább azért reménykedj, ne ess teherbe!

Vagy már megtörtént a baj?


Terhesen rengeteg vérvétel vár rád, mire elérsz a szülésig.

Egyébként szülés közben te ne látod a saját véred,

majd csak a véres, nyákos gyereket,

na meg szülés után 4-8 hétig a gyermekágyi vérzésed.

2018. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Kardiológust kérdezd, ezt ő tudja neked megmondani, hogy szülhetsz így hüvelyi úton.

Sok magánorvost le lehet fizetni, hogy megcsászározzon.

Pszichiáter is adhat olyan véleményt, hogy nem szülhetsz hüvelyi úton, a pánikrohamokra értem.

A vékony csípő nem jelent semmit. A medence belseje a lényeg, azt meg nem lehet látni.

2018. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

A normál szülésen nem hiszem, hogy elájulsz, vagy ha igen, majd felébresztenek. A császár rosszabb, infúzió, varrat, cső lóg ki még egy napig a hasadból...

Én is rosszul vagyok a vértől, normál szülésnek indult a dolog, addig nem lettem rosszul. A végén császár lett (nagyon a végén), na annál eleve ébren vagy, míg a hasadban matatnak, már az is gáz szerintem, utána meg ezer szuri, cső, drén és egyéb kellemetlenség.

Ez ilyen.

2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok
2018. márc. 28. 14:37
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, hagyjuk már! Naponta több ilyen nyámnyila kismama nyervog azonhogy jaj hogy fog szülni, mertő még a látványtól is elájul stb.

Ez még nem indok arra, hogy kisírd a császárt! 😊szép is lenne.

Majd szépen megszülöd, ahogy mások is dráma, hiszti nélkül. Vagy behisztizel aztán vonyítasz császárért, aztán vegy megcsászàroznak vagy nem.

Szedd össze magad, a gyereknevelést sem lehet mindig egy kis hisztivel megúszni!

2018. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én természetes úton szültem, de a szülés előtt és alatt nem láttam vért. A véres részeknél már fent feküdtem az ágyon, csak a doki meg anszülésznő volt olyan pózban, hogy láthatták a vért. Utána persze véreztem mint állat, de az már olyan, mint egy durva menzesz, azt meg már nyilván láttál, csak itt a mennyiség nem ugyanaz. Másrészt pedig kisebb gondod is nagyobb lesz annál, minthogy ezzel foglalkozz.
2018. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A csípőméret nem releváns, a szülés előtt az ízületek eltávolodnak, meglazulnak.
2018. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!