Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan itt aki korai...

Van olyan itt aki korai terhességnél hason fekvés miatt vérzett mert a méhlepényt nyomta?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok 2 hete vérzek, 1-1 napos kiesésekkel. Minden rendben van a babával, nincs hematóma, nem tudják mitől vérzek. Utrot szedek de semmi változás, nem vagyok folyamatos fekvésre ítélve, de azt is kipróbáltam már hogy 3 napig folyamatosan fekszek. De nincs változás. Annyi van hogy mindig csak reggel vérzek. Utána egész napra mintha nem is lett volna semmi. Arra gondoltam hogy nem e attól van hogy a méhlepényem nagyon a méhszájnál tapadhatott és este nyomom azzal hogy hason fekszem. Lehet hülyeség de már nem tudok mire gondolni,mert máskor nincs vérzés. Ugye 12 hétig ilyen méhlepény dolgot meg ezeket nem vizsgálnak, csak annyit néztek hogy zárt a méhszáj, nincs hematóma, a baba jól van. De már nagyon bosszant és mindig csak reggel van, nem sok de van. Napközben bármit csinálok nem indul el. Van vagy volt így már valaki???

2018. márc. 31. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik logikusnak, de akkor ne feküdj hason és kiderül. Vagy ha netán reggel szoktál nagydolgot végezni, akkor lehet azért a vérzés.
2018. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez a vérzés még a reggeli wc előtt van.
2018. márc. 31. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából meg nem okozhatna gondot a hason alvas. Első babanal én majdnem 20 hetes koromig tudtam hason vagy közel hason alidni. Második terhességemnel most viszont mar 12ik héttől nem tudok m nyom. De elsőnél meg nagyon picike és elvileg nem tudod nyomni mivel meg a medence takarja.
2018. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 17 hetes vagyok, egy hete van hasonló, mint amit írsz. Csak nekem nagyon halvány barnás folyás jön reggelente, az is csak a wc papíron látszik, aztán semmi. Voltam dokinál, kórházban 3 napig. Nem tudják mi ez. Nekem a lepény hátsó falon van, a széle lóg a méhszájra az egyik doki szerint. Igaz, nekem volt méhnyak műtétem korában, így érzékenyebb az átlagnál. Én is parázok, végig kérdezek mindenkit. Van olyan, akinek ez végig van és nem jönnek rá miért. Ha a lepény a méhszájon is van neked esetleg, később ahogy nő a hasad még elmozdulhat.
2018. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

12 het kornyekeig meg a szemeremcsont mogott van a meh, szoval barhogy is fekszel, egyszeruen keptelen vagy megnyomni a mehedet.

Plusz valoszinuleg nem is csak reggel verzel, hanem aprankent, azert veszed eszre reggel, mert ejjel fekszel, bent osszgyulik es csak akkor folyik ki valamikor, amikor reggel felkelsz es fuggolegesben vagy. Sima gravitacio, nekem is igy volt.


Probalj megnyugodni, ha a baba jol van, akkor ne idegeskedj. Tudom, hogy nagyon frusztralo, de nem mindig latszik egybol a verzes oka, sot, ha latszik is, akkor sem mindig tudnak vele miat tenni. Sok esetben az ido az, ami megoldja a dolgot.

Pl az utrot is adjak ha kell, ha nem, de az esetek donto tobbsegeben nem progihiany okozza a verzest es a progi csak placebo, epp annyi terhesseg maradna meg vele, mint nelkule. De artani artalaban nem art, ezert felirjak.


Kitartas es minden jot, remelhetoleg a kovetkezo uh-n mar latni fogjak, hogy honnan jon a verzes.

2018. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy reggel miután "tisztára" törlöm magam, utána már semmit nem veszek észre. Ezért gondolom hogy este van olyan dolog ami nem lehetne. Mivel a szexet mióta ilyen probléma van megszűntettük így az kizárt.
2018. márc. 31. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Kiderült mitől vérzel?
2018. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!