Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek szintén a méhszájon tapad a placenta és teljesen fedi azt?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok? Van/ volt vérzésetek? Hányadik hétben vagytok? Szigorúan feküdnötök kell?
2018. jan. 16. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár már megszüketett a baba de a 18. hétig nekem is fedte a lepény a méhszájat, utána szépen elvándorolt onnan. Én nem véreztem ezért feküdnöm sem kellett, de minden megerőltető tevékenységtől és a sporttól is tartózkodnom kellett addig. Az esetek többségében ahogy a méh növekszik, megszűnik ez a probléma. Kíméld magad és tartsd be az orovos utasításait és nem lesz gond. :) Boldog babavárást!
2018. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mi nem vagyunk ilyen szerencsés helyzetben. 1 hete kórházban vagyunk, nagyon erős vérzéssel azonnal bent fogtak. Csak wc-re és egy gyors zuhanyra kelhetek fel.
2018. jan. 16. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh, sajnálom. :( A kórházban jó kezekben vagy.

Vigyáznak rád és ilyen esetben ott vagy a legjobb helyen. Remélem hamar elmúlik a vérzés, otthon pihenhetsz majd a szülésig és rendben lesz minden a babával és veled is.

Kitartást, szurkolok nektek! :)

2018. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!