Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes maradhatok csaszar...

Terhes maradhatok csaszar utan? Tobbi lent

Figyelt kérdés
csaszar utan 3 honapig rendesen jott meg , most 40 napra , ahogy elmult egyutt voltunk a parommal , nem vedekeztunk ,nyilvan mert annyit tudok , hogy kozvetlen ciklus utan nem maradsz terhesen ,ezt mondtak nekem ! De terhes maradhatok , vaagy keves az esely ra ? azelott is nagyon nehezen maradtam terhes ....

2018. ápr. 2. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Unatkozol? Menj locsolkodni!

Senki nem hisz el olyat, hogy menzesz után nem lehet teherbe esni...

2018. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem unatkozom , bocsi !
2018. ápr. 2. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Tehát hogy olyanos lettél aztán meg már nem vagy olyanos?
2018. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő az egész ciklusa alatt lehet terhes! Számos nő lett terhes már menzesze alatt, közvetlenül előtte vagy utána. Azoknál, akik pl. szülést követően vannak, nekik gyakorlatilag az egész ciklusuk még fel lehet borulva, náluk meg pláne nem lehet kiszámítani, hogy éppen termékeny időszakban vannak-e vagy sem. Ugyanez igaz a nagyon fiatal tizenéves lányokra sem.

Szóval csinálj tesztet, mert lehetsz terhes! Azonban ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz!

2018. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
"Ugyanez igaz a nagyon fiatal tizenéves lányokra sem. " Bocsi, itt egy sem a végére csúszott, azt nem akartam odaírni.
2018. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amugy majd csak jovo honap vege fele tudom meg .. :) addig meg van ...csak kerdeztem ....
2018. ápr. 2. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Május végén tudod meg???

Hát 2-3 hét múlva csinálj terhességi tesztet, ki fogja mutatni, ha teherbe estél.

2018. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Caszar utan nem sok esely van ra hogy a baba utan miutan kiveszik terhes maradsz mivel kiveszik a babat szoval aligha maradna bent egy masik akit nem vesznek eszre

Viccen kivul

Ki hasznal ilyen idiota kifejezeset hogy terhes "maradok"😅😅

Leszek talan..

2018. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
terhes lettél császár után,?
2021. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!