Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már így Prena...

Valaki járt már így Prena teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Március 26-án voltam vérvételen. Ott azt mondták, hogy 4-6 munkanap és hívnak az eredménnyel. Eddig nem hívtak, ma jár le a 6. nap. Czeizel intézetben voltam. Ha felhívom őket, akkor tudnak mondani valami érdemlegeset vajon? Vélemények?

2018. ápr. 5. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hivd. Mi úgy kellett kisajtoljuk belőlük a választ pedig péntek volt.Megvolt az eredmény csak a doki elment már ők meg csesztek mindenre :( (pécs) végül d.u.ra meglett a válasz...
2018. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hét után visszaküldték az eredményemet az orvosomhoz így oda mentem érte. Semmiféle probléma nem volt.

Mai eszemmel most a Nifty tesztet csináltatnám meg, mert az sokkal de sokkal több mindent szűr.

Olvassátok el, hogy melyik miket, neten fent van.

2018. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Számold bele,hogy húsvét is volt közben.Én március 22.-én voltam és tegnap lett meg az eredmény.Drukkolok,makd írd meg mi lett!!! :-)
2018. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Munkanapot kell számolni..

Hüsvét miatt lehetnek csúszások..( unokatesóméknak 2 hetet (10 munkanapot) mondtak a bp-iben


Vagy tudnak vagy nem...

2018. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!