Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhességi teszttel...

Facelle terhességi teszttel kapcsolatban kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam ezt a facelle terhességi tesztet,igaz még csak pár nap múlva esedékes a nem várt,de tegnapelőtt éjjel nagyon furcsa fájdalmat éreztem a méhem környékén,ezért vettem próbaképpen ezt a tesztet.Tudom,nagyon halvány még a csík,de nagyon érdekel,mennyire megbízható ez a teszt,illetve jó helyen van-e a kontrollcsík. Kb. 1 perc után jelent meg a kis halvány vonal. Nagyon izgatott lettem😍 [link] [link]

2018. jan. 25. 08:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érzékeny a teszt. Száradási csík szinte mindig van rajta.

Ha tényleg terhes vagy, akkor 3 nap múlva le fog ugrani a második csík.

Ebben még ne éld bele magad.

2018. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nemvárt napján ennél valamivel erősebb volt, igazából jókat hallottam róla azért ezt vettem én is :)


De tudod, ha valaki jókor használja (nem dpo-zgat hanem kivár hogy késsen), mindegyik teszt jó.

2018. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom nem beleélni magam,hiszen tudom,hogy az csak nekem rossz utána.😔Igazából nem is teszteltem volna még,ha nincs az a fura érzés,és nagyon meglepődtem mikor megjelent a második csík. De legalább mostmár tudom,hogy ez lehet száradási csík is,így könnyebb nem beleélnem magam😊
2018. jan. 25. 08:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt után egy nappal leugrott róla a csík fél másodpercen belül. :)
2018. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az mit jelent pontosan,hogy leugrik róla a csík? És az miért van?
2018. jan. 25. 09:55
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem akkor azt,hogy nagyon erős volt a kontrollcsík 😊 Pár nap múlva megismétlem,remélem nálam is úgy lesz 😊
2018. jan. 25. 09:58
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem 11 dpon pozi volt

10dpon még nem de a 10es teszt 9dpon mar + volt


Szval sztem tokjo teszt.:)

2018. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kontrollcsík volt erős ha leugrik, hanem a terhességet jelző csík ;)
2018. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon sok facelle száradásim volt de az nem ilyen halvány rózsaszín mint a tied ,hanem szürke.Én drukkolok neked,én pozitív végkifejletet érzek. :)
2018. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! 😘 Pár nap múlva kiderül, hogy tényleg baba van-e a dologban. 🙂Nagyon szeretném, mert már nyár óta próbálkozunk, és eddig minden hónap csalódás volt. 😞
2018. jan. 25. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!