Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, és...

10 hetes terhes vagyok, és tele vagyok tejjel! Hason nem is tudok aludni mert fájnak a melleim. Normális?

Figyelt kérdés

70A-ból 85B- nèl tartok.

Normális ennyi tejcsike?


2018. ápr. 7. 15:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az első 3nal nagyon sok tejem volt.

És 6 hónapos korban jött a tej.

De ez most nagyon durva...

Egy az hogy 3szor akkora a mellem 10 hetesen.

A másik meg hogy fáj is.

Nem tudok hason aludni. :(

Védőnő azt mondta hogy normális.

De nem tudom.

Azért tettem fel a k3rdést hátha volt valakinek hasonló?!

Sajnálom,hogy ilyen nagy megbotránkoztatást okoztam egy anyukák közötti "csoportban".

Bocsánat ha valakinek sértette a lelki világát a kérdésem!

További szép estét!

Puszi nektek!

2018. ápr. 7. 18:12
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

védőnő szerint 5-6 hónapos korban kellene lenni.

Védőnő azt mondta hogy normális.


legközelebb olvasd el a válaszod előtt, mit írtál korábban, mert így csak kiröhögteted magad...

2018. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Tejcsike... Eldobom magam... Senkinek nem serted a lelkivilagat. Szerintem. En k** a jot nevettem rajtad, higy tenykeg vwgy ilyen butuska vagy vagy nem vagom.... Eszedre ia hizhatnak nem kicsit
2018. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

A-ról B-re változott a kosárméreted. Ez azért nem olyan hatalmas növekedés. Amúgy meg normális. De ahogy mások is írták, nem a tejtől van.

Egyébként nekem már a nemvárt előtt hatalmasak és kemények voltak a melleim és bizony fájtak is.

2018. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 babyboom567 ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!

75 G !! kosaras melltartót hordtam terhesség előtt.Panache sport melltartót,netről lehet csak rendelni,hisz ekkora méret a boltokban már nincs.Előszőr 80H-ra nőtt,ekkor váltottam Anita melltartóra, szülés után 85 I-re,most Anita szoptatós melltartót hordok(bár már nem szoptatok) de ez kényelmes, és ezt is netről rendelem, és szerencsére van ilyen méret. 600ezer a mellkisebbítő műtét, de akkor is kb D kosaras mellem lenne,(ami nekem áldás lenne,végre csinosnak érezhetném magam).Szóval a nagy mell itt kezdődik.

2018. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Melltartó méret:


A számok a törzsed kerületét jelentik

A betűk a melled méretét..


Szóval 1 kosárméret növekedése normális.

Nekem a 10. Hétre 80C -ről 80D-re növekedett


Ha neked 85 lett, akkor bizony nem csak a fenekedre híztál, hanem a törzsedre, és a melledre is.


És ez nem a tejtől van, az előtej sem tölti ki a mellállományt

Egyébként én spec háton sem tudtam aludni nagyjából a 17. Hétig sportmelltartő nélkül, úgy be voltak duzzadva, plusz a mellbimbóm is dörzsölődött, még melltartóban is.



( tejcsike??? Az meg mi? Az óvodás gyerekemnek nem mondanék soha ilyet)

2018. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!