Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja késő menstruáció,...

2 napja késő menstruáció, délutáni pisiből negatív tesztek. Lehet-e ettől baba?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, hogy józan ésszel tudom, hogy majd teszteljek később,inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ebben a hónapban az általam vélt ovuláció körül voltunk együtt. Becsült 4. Dpo-n volt barnázás. Utána 1 héttel 2napig szörnyen fájt reggel a derekam. Harmadik napra elmúlt, és nagyon bedurrant a mellbimbóm. Nem várt előtti napon ez is elmúlt. Azóta napi minimum 10-szer járok pisilni, és fáj a derekam. Nemvárt napján d.u. elég sokadik pisiből Gabriel negatív, 1 napos kimaradás után délutáni Predictor szintén negatív. Mensi még sehol, néha görcsölgetek, de semmi mellfájdalom vagy hányinger. Van valaki, aki hasonlón járt és babát várt? Köszi a válaszokat!

2018. ápr. 10. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igen én is így tudom, hogy még lehet pozitív a teszt később.

Holnap jelentkezem :) Te fogsz már holnap is tesztelni vagy vársz néhány napot? Sajnos-nemsajnos én már megvettem a tesztet és nagy a kísértés, de lehet várok holnap utánig csak ne jöjjön meg addig!

2018. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem fogok tesztelni csak majd szerintem jövőhéten, addig várok még, mert nem akarom pocsékolni a teszteket :D
2018. ápr. 13. 06:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem bírtam ki és reggel csináltam egyet ami negatív lett megint :( és legközelebb hétfőn fogom hátha addigra. A tünetek továbbra is tartanak, főként alul a hasfájás de nem is fáj hanem így bizsereg kicsit, kellemetlenül. Nálad is van ilyen? (nagyon lent jobb oldalt)
2018. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát, van, hogy van valami bizsergő érzés, de ha nem.kérdezed, nem jutott volna eszembe :D ne add fel, ameddig nem jön meg, addig van remény :)
2018. ápr. 13. 20:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia :) Veled mi a helyzet? Ma reggel csináltam tesztet de sajnos megint csak egy csík volt rajta :( de a tünetek vannak, a mellem meg szétrobban :D
2018. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!