Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szerint terhesség mindenké...

Aki szerint terhesség mindenképpen elhízással és a nőiesség csökkenésével jár, az erre mit lép?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 10. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy szánalom gyereket felhasználva reklámozni magát valakinek. Főleg vitát kezdeményezni...
2018. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez a nő főállásban azzal foglalkozik hogy jól nézzen ki és fitt legyen, valószínűleg egyelőre problémamentes a terhessége, és még ebből is a legjobb pillanatait láthatjuk itt. Ha lenne napi 12 órám szépítkezni meg edzeni, meg fitneszhiperszuper egészséges diétát tartani, én is tudnék naponta egy szexi sminkelt képet produkálni.

De ez nem a valóság. Egyrészt biztos vagyok benne hogy amikor rájön a reggeli hányinger és ébredés után smink nélkül görnyed a vécé felé, vagy bedagad a lába és papucsban megy mindenhovai, az nem ennyire vonzó, másrészt attól hogy valakinek nem az edzés hanem mondjuk a munkahelye a prioritás és fel mer szedni pár kilót szülésig, az még bőven lehet egészséges. Harmadrészt pedig egy kisbaba sok új anyagi teherrel és feladattal jár, így teljesen felelősségteljes döntésnek tartom ha a szülő a sminkre, fodrászra, tökéletes alakra fordított pénzt és időt irányítja át gyerekre.

Örülök hogy neki van erre lehetősége és boldog így, de lássuk már be hogy a betegesen elhízott és a fitnesszmodell között egészen nagy spetrumon mozog az egészséges és nőies nő fogalma. Ne ez legyen a mérce.

2018. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljon nőies és szép maradni terhesen úgy, hogy vonattal ingázik minden nap a munkahelyére, 2x másfél órát, havonta több napot 10-12 órázik az irodában és néha becsúszik néhány hétvége is, mindemellett van már egy kisiskolás gyereke, aki gluténérzékeny, és a második terhessége problémás.
2018. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as megoldja,csak õ nem kifogàsokat hanem megoldàsokat keres,veletek ellentétben.


Kis Viràg legkeményebb jogi egyetemre jàrt amikor heti 5 edzése van jah és 10 óràban dolgozik.

Amikor àllamvizsgàzott akkor volt verseny diétàja éppen.


[link]


Pont ide illik tipikus magyar mentalitàs.


Ha a munkàd nem jó akkor ki tart fegyvert a fejedhez hogy nem képezheted magad tovàbb?


Ha kevés a idõd miért nem kelsz fel jó koràn mondjuk 6-kor és leedzhetsz.

Miért nem édesburgonyàt eszel,marhahúst,csirkét,halat?


Tudom kinek van erre pénze,làsd elsõ kérdésem erre a kifogàsra.


Miért nem keresel màsik munkahelyet?

Miért nem kéred meg a férjed,a nagyszülõket vagy bàrkit,hogy vigyàzzon a gyerekre?


Most hoztam neked rengeteg megoldàst.


Ha glutén vagy bàrmilyen érzékeny a gyereked akkor plàne egészségesen kell fõzni ahogy mi is étkezünk akik edzenek.


Erre hoztam megoldàst.


Még kifogàs,jöhet arra is kapsz egy rakat megoldàst.


Ezt hívjàk annak,hogy valaki nem csak kifogàsokat gyàrt.

2018. ápr. 10. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifogások, hanem prioritások, kérdező. Meg kéne értened a különbséget. Van aki NEM SZERETNE hatkor kelni hogy eddzen, vagy munkahelyet váltani, fitnesszmodellnek kinézni vagy édesburgonyát enni. Nem egyetlen mód van a szépségre vagy az egészségre, és nem mindenki a tiedet választja.

Sose néztem ki úgy mint ez a nő, vagy mint Kis Virág, soha nem is próbáltam, soha nem is akartam és soha nem is fogok. Se terhesen, se nemterhesen.

És nem értem miért ítélkezel efelett, amikor semmilyen hatással nincs az életedre. Keress magadnak fitnesszmodellt, és dobd majd ki ha egy veszélyeztetett terhesség miatt az orvos megtiltja neki az intenzív terhelést.

2018. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem lépek,mert én is csinos anyuka vagyok.Bár én szépen eltunyultam terhesség alatt,de aztán szülés után belehúztam,és most jobb az alakom mint valaha.Tudatosság kell,meg napi 30 perc torna (simán belefér bárki napjába)

persze akinek kötényhasa vagy lógó melle lesz az max plasztikára mehet...szerencsére nekem nem lett az se.

2018. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb 26.hétig voltam szexi csini kismama,nulla rosszullét,napi 9 ora meló+ utazás,ragyogtam,normalis étrend,stb.

Elég volt hogy elkezdjen rossz helyen nyomni a baba,3 hétig feküdtem,táppénz, menni alig birok,15 kg jött fel zabálás nélkül,rossz vercukor,reflux,vizesedés,aludni szinte sehogy, sorolhatnám.

Hidd el a legutolsó ami érdekel hogy a rózsaszín vagy a fekete gumipapucsom jön rám amikor dokihoz megyek. Már csak 4 hét és programcsászár.Nem érdekel a heg mekkora lesz.Legyen kinn egészsegesen.Majd leszek csinimami ha ráérek,nem ez a prioritás.

Örültem volna ha 9.hónapban is energikus vagyok de nem jött össze.Ettől még nem dől össze a világ.

Foglalkozz mással.

2018. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A cikkben egy aranyos, fit kismamáról vannak képek, de semmi extra. Ennél sokkal, sokkal durvábban sportos, alacsony testzsírszázalékú kismamát lehet látni az utcákon, az instagramon meg pláne.

Egyébként egy várandós nő, hogy edz e, az nyilván hozzáállás, de gyakran szerencse, genetika kérdése is. A 32. Hetes kismama, aki ott virít a fitness teremben és súlyzós edzés végez egy hős, de az nem tőle függ, milyen állapotban van a méhszája pl.

A kismama, aki végig hányja az első 12 Hetet, vagy aki az utolsó heteket, hónapokat feküdni kénytelen sokkal nehezebb próbát áll ki.

Kell mozogni, meg egészségeseket enni, főként, hogy az ember gyereke is azt lássa és megtanulja, megszeresse, se azért a versenysportot űző kismama és egy 100 kilósra hízott kismama között elég széles a spektrum, ahol lehet ápolt és egészséges nőként éldegélbi boldogan, gyerekkel.

2018. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vészes hányós vagyok. A 17. Heteket taposom. Komolyan mondom, hajat mosni is is alig van erőm, nem hogy edzeni. Dolgozni sem tudok. Nagyon örülök, hogy sokak szerint választás kérdése hogy csinos kismama leszel-e. Én is úgy terveztem hogy sokáig dolgozók, én leszek a legszebb kismama stb. Persze baromira irigykedtek az ilyen kismamikra, de nekem ezt dobta a gép. És szerintem sok kismama akinek problémás a terhessége szemberöbögne ha azt mondanád neki, hogy választás kérdése...
2018. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!