Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két keresztes lett a vizeletem...

Két keresztes lett a vizeletem a védőnőnél fehérje volt benne. Egy kispohárba kellett pisilnem, nem volt középsugaras a vizelet. Mi lehet a baj? Mit tegyek most? Tünetem nincs, nem érzek semmit.

Figyelt kérdés
Előző héten volt a kötelező laborvizsgálat a kórházban, ahol nem találtak semmit sem a vizeletemben. (Itt reggeli középsugaras steril vizeletet vittem. ) Lehet megtévesztő a védőnőnél mért vizsgálat? Volt valaki hasonló helyzetben? 26 km
2018. ápr. 11. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Minimalis feherje teljesen normális terhességben.
2018. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje jelenléte nem jó.Az én dokim ilyenkor megismételteti a tesztet,mert lehet,hogy a mintavétel közben keveredett bele.
2018. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néha 1 hét is sok. De a tesztcsíkos vizsgálat nem olyan pontos, viszont 2 kereszt szerintem megérdemelne egy kontroll laborosat. Toxémiánál a vérnyomás se lenne normális, húgyútinál meg legalább baktérium lenne benne, úgyhogy ha csak fehérje, akkor passzolok. Bár az én védőnőm csak a fehérjét nézte, semmi más nem érdekelte, meg az 5-ös teszt bacit nem is mutat, csak vért, cukrot, ketont, fehérjét meg ph-t..... ha esetleg tudod, hogy hanyas teszttel nézte meg.

Nekem amúgy volt pár húgyútim terhesen. Tünetmentesek voltak. Egyszer vér is volt benne, meg a fehérvérsejt volt durva. Én már magamnak néztem 11-essel...

2018. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!