Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt/lehetett ártalma...

Mennyire volt/lehetett ártalmas ha gumikesztyű nélkül lebolhaírtóztam a francia bulldogom a teraszon?

Figyelt kérdés

És egy kicsi permet érte közbe a kezem bőrét is.

Nagyon minimális de csipő égető érzést tapasztaltam ezért mentem is azonnal kezet mosni!

De utána mégegyszer érintkezett egy kicsit a bőrömmel a permet és utána 3 percen belül azt is lemostam!

Ez egy ilyen állatpatikában vett ampullás bolhaírtó szer amit 1 liter vízbe kellett feloldani és spriccelőben kifújni a kutyusra!

Egyszer már használtam és most abból a flakonból fújtam.

Éreztem egy kissé büdös szagot is de nem lélegeztek annyira be meg hát összvissz kb 5 perc alatt meg is voltam és nyilván nagyon minimális permettel érintkezett a kézbőröm és utána mentem is lemosni!

Csak akkor is gondoltam megkérdezem!

12 hetes 4 napos vagyok.


2018. ápr. 12. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A fene se tudja, valszeg nem lesz nagyobb baj de bakker terhesen be csinálj már ilyeneket.... ne lélegezd be és ne nyúlj közvetlen semmi vegyszerhez!
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég lett volna, ha langyos vízben megfürdeted, a bolhák feljönnek fulladozva a víz felszínére, onnan leszedhetők.
2018. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, Neostomosant használtál.

Melegvérűekre nem igazán káros a szer. Hiszen a kutyádra is rátetted. ha lemostad, annyi. El lehet felejteni az egészet. legközelebb húzzál gumikesztyűt.

2018. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, csak bolhairtó. Lemostad, kész ennyi, más teendő nincs is vele. Nem lesz semmi bajotok.
2018. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem szívódik fel a bőrön át.
2018. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!