Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok! Egy pàr...

Ibolya84 kérdése:

11 hetes vagyok! Egy pàr napja mindennap enyhèn fàjdogàl a hasam alja . Ez termèszetes?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 05:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, ez jellemző tünet. Tágul a méh, rendeződnek odabent a dolgok, ahogy növekszik a baba, hiszen hely kell neki. Ha nincsenek nagy görcseid és nem vérzel minden rendben van!Teljesen normális ha aggódsz, sok sok pihenés segít én is így voltam. 18. hetes kismama

2018. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11 hetes vagyok, és én is szoktam érezni ezeket a tompa fájdalmakat, de mindig megnyugtat mert tudom,hogy fejlődik odabent a picur, nő a méh és azt érezzük 😊
2018. ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mehtartó szalagok is nyúlnak ilyenkor és elég durva fájdalmakat tud okozni. Én ahhoz tudnam magamnal hasonlítani mint amikor beszorult a levegő és iszonyúan tud szurni. Nekem fel napig is volt amikor alig tudtam kiegyenesedni első babanal. Most második babanal mar sokkal könnyebb ez a része. De ez is mindenkinél más. Ha nem verzek és gorcsolsz akkor normális.
2018. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. 38hkm
2018. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, normális. Szedj rá magnéziumot, hátha javul! :)

2018. ápr. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a fàjdalom nem olyan vèszes!legalàbb tudom hogy nòvekszik mindenkinek kòszònòm
2018. ápr. 14. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!