Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Névtippek, ötletek!?

Névtippek, ötletek!?

Figyelt kérdés

Eddig megbeszéltük párommal hogy Szofia vagy Dominik lesz.

Most úgy tünik kislány lesz és elgondolkoztam hogy Mégse a Szofi a befutó nálam.

Habár párom odáig van ezért a névért már szaffizza.

Nekem viszont sokkal jobban teszik a Leila,Lara


2018. ápr. 13. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha meghallom a Szofia nevet mindig egy cigizos Szofit szivo fogatlan oregember jut eszembe, vagy egy Bulgar cigany.
2018. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Esetleg még a Dzsennifer, Dzsesszika, Nintendo, Leokádia.


Leila, vagy Lejla? Jó cigányos, azt biztos.

2018. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát egyik se tetszik. Szofia nagyon gyakori Leila meg Lara kisebbségi. Ha csak ebből lehet választani akkor Szófia.
2018. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Leila szép, fe sok vezetéknévhez nem illik.
2018. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A vezetéknévhez illik? nagyon szép a Szofi, és a jelentése is szép.
2018. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Szofia nekem is tetszett régen. De valahogy sokat mondogattam és olyan értelmetlennek tűnt. A Lara névről meg egy ismerős kutyája ugrik be. A Leila név viszont nekem tetszik. Jajj hagyjuk már ezt a kisebbségiek adják. Láttam már Esztert,Bettinát..stb. aki kisebbséghez tartozott. Ők valóban szeretik az extrább neveket,de attól miért nem adhatja egy magyar ember. Akkor semmit ne adjunj,mert az egyik osztálytársam gimiben Roland volt a másik meg Péter és mind a kettő kisebbséghez tartozott. Szerintem ne ez alapján határozzatok meg egy nevet. Tetszik adnád akkor ne érdekeljen más. ☺
2018. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
LANA :)
2018. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
A Dominik egy igen csúnya szlovák név ezzel a k-betűre végződő formájában, le vagyok döbbenve hogy mennyien adják ezt a nevet magyar gyerekeknek. A magyar változata, a Domonkos még rosszabb, csak fogyatékkal élő gyermeket tudok ilyen névvel elképzelni. A jelentéséről nem is beszélve...
2018. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7es ez az, szúrjon ki még jobban a gyerekkel:-D A Lara is rettenes de a Lana...ultra gáz:-D
2018. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De a Lana mièrt gàz?
2018. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!