Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, hogy ennyire nem...

Ez normális, hogy ennyire nem birom?

Figyelt kérdés

2. Terhességem, 17 hetes vagyok, de már most nem birom.

Állandóan szurkál, fáj a hasam, pedig szedem a magnéziumot. Egész nap aludnék, olyan fáradékony vagyok. Az elején olyan hányingerem volt mindentől de még néha most is.

Egy hájas disznónak érzem magam..

Szóval most valahogy nem repesek az örömtől, vagy hogy is fogalmazzak.

A lányomnál a 40 hétes is szaladtam kb. De most.. :(



2018. ápr. 14. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a nagy?

Egész terhességem alatt fáradékony voltam, nekem nehezebb volt, mint két 3 éven alulival itthon.. pedig nem könnyű eset a kicsi, 5 hós korig állandóan kézben akart lenni stb.. Szóval nem viseltem valami jól a terhességet, első babámmal bezzeg 39 hetesen a kórházból hazasétáltam, 45 perc volt, mert jól esett, meg jó idő volt.. de végig jól bírtam amúgy, ez csak egy példa volt.

2018. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is,dettó így van. Mondjuk hányingerem az első terhességemnél is volt. De az elsőnél a szülés napjáig mindent meg tudtam csinálni,most meg mint egy bálna úgy érzem magam már elég rég óta. Most vagyok 35 hetes és már nagyon elegem van . Megmozdulni alig birok. Állandóan keményedik a hasam. Ahogy pedig a baba mozog elég fájdalmas.

Kitartás neked

2018. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem elso terhesseg es megis igy erzem magam :D Tapos csirke vagyok de nem hiszem,hogy baj :D minden terhesseg mas azt mondjak hat Neked most ilyen jott soron ne csuggedj tuleljuk 💪😃

Boldog babavarast!

2018. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességem, és 12 hétig kicsattantam az energiától. Ahogy a 13.-ba léptem onnantól kezdve nulla energia, mindentől nagyon hamar kifáradok. most 14 hetes múltam és ha ez innentől kezdve végig kitart, akkor nem tudom mi lesz.
2018. ápr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normalis!

Nekem is 2. terhesseg,31 hetes vagyok. A lanyom 2.5 eves.

Minden percem lekoti, nincs pihenes-lustalkodas!😁

Egesz napom egy rohanas szinte. Delutan amikor alszik, akkor is van mit csinalni, ugyhogy csak ejszaka tudok pihenni. De a nap masodik feletol mar hullanak erzem magam.😩

Foleg ha melegebb van akkor mar rendesen vizesedek, kicsit tobbet kemenyedek... neha mar a magzatmozgas is faj. Szoval nem egyszeru igy a masodik terhesseg. Nagyon varom a veget mert egy roncsnak erzem magam, mint akin atment az uthenger!🤪

2018. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 hos a nagyobb és 20 hetes vagyok. Én az első trimeszterben érzetem ezt de akkor ilyan mértékben h a székről is majdnem lefordultam. Most pár hete jobb de most meg elkezdtem keményedni és farftabb vagyok. A nagy este 9ig nyomja és 6elott kel. Na most emellett annyit megy h terhesség nélkül is sok lenne de így...
2018. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

3.terhességem és ezt szőrnyen nehezen viselem.

A rosszullétek még tartanak (14 hét), a 16 hósomat alig tudom ellátni.

Lassan telik az idő, olyan mintha mindig terhes lettem volna és nem telne az idő.

Másik kettőnél fittvoltam.

Talán most a korom miatt is nehezebb, 41 éves vagyok.

Kitartást mindenkinek!!!

2018. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked is kitartast kedves 7-es! En sem vagyok mai tyuk a 39 evemmel 😉... talan ezert is nehezebb mar, nem tudom. 5-os voltam
2018. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom nekem is, csak én 19 hetes vagyok a tesoval. Nagyon rossz. :(
2018. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!