Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem nő a szőr a lábamon...

Ha nem nő a szőr a lábamon màr vagy 6-7 hete, szinte egyáltalán (pedig előtte elég erőteljes volt ) az valami problémára utal? 38-39 hkm

Figyelt kérdés
Szinte hihetetlen , de sem a lábamon sem a szemérem résznél nem nő... viszont a dús hajam nem hullik - mintha különböző lenne a fent és lenti hormon háztartás ... ez rosszat jelent??
2018. ápr. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. terhesen nekem is lassabban nőtt a szőr.
2018. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sötét, erős szőrzetem volt, amit hetente kellett szőrteleníteni. Mióta várandós vagyok eddig 3x epiláltam (32 hetes vagyok). Hajmosáskor max 3-5 szál hullik ki. Nagyon élvezem ezt a helyzetet, de sajnos szülés után el fog múlni, nem marad így.
2018. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!