Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha abbahagyom a magnézium...

Ha abbahagyom a magnézium szedését, még durvábban vizesedni fogok?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, az orvosom ma mondta, hogy jövő hettol hagyjam abba a magnézium szedest (por formájában napi négyet ittam). Azért van ra szükség, mert nagyon vizesedem.

Az utóbbi két honapban összesen 9 kg jött fel ram, teljesen fel van fujodva mindenem.

Lábam faj a dagadastol, kezem zsibbad és faj.

Mi lesz, ha abbahagyom a magneziumot?

Valaki volt hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. ápr. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam összefüggést a magnézium fogyasztás és a vizesedés között, ettől mondjuk még lehet, de én nem vizesedtem jobban, miután elhagytam.
2018. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam róla hogy a magnéziumnak ehhez köze lenne.

Én nem szedtem magnéziumit külön, a 33-34hétben kezdtem el durván vizesedni, de a szülés után rögtön le us ment

2018. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tapasztaltam összefüggést


Nekem a rengeteg folyadék segített

4-4,5 l víz

2018. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most megleptetek a válaszokkal. Én eddig azt hittem a magnézium is ebben segít, hogy nem ödémásodom annyira vagy legalább nem feszít, zsibbad annyira.

Bár így is zsibbad a kezem ugyanúgy.

Próbálok minél többet inni, hátha..

Még egy hónapom van hátra, remélem nem fogok addig még több kg-t felszedni vízben..

2018. ápr. 17. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a kalcium pezsgőtablettát, nekem kicsit segített a zsibbadás ellen. Csodát azért ne várj.

Arról én sem tudok, hogy a magnézium és a vizesedés összefüggnének. Esetleg csalánteát ihatsz ellene. De nincs már olyan sok idő, szülés után pedig hidd el, hogy jobb lesz. Tudom, min mész keresztül, 10 héten át szenvedtem a vizesedéstől, a zsibbadás meg még utána is megmaradt egy ideig, de nem tart örökké. Kitartást és jó babázást! :)

2018. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó


Csalánteát tilos terhesen inni!!!


Sőt hiába vizesedik az ember, vízhajtót nem lehet, gyógyteát sem..


Több vizet és lehetőleg sómentesen étkezni.

2018. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!