Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cipekedés korai terhességnél?

Cipekedés korai terhességnél?

Figyelt kérdés

Az előbb muszáj volt 20 kg-t cipelnem. A munkahelyemen kértek meg rá. Okozhat ez problémát korai terhességnél? (6 hetes)

Nagyon félek, konkrétan a sírás határán vagyok.


2018. ápr. 17. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Egészséges terhesség megszokott fizikai terheléstől nem szakad meg.


Ha eddig is ez volt jellemző a munkahelyeden, hogy cipekedned kellett, nincs miért aggódnod.

2018. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt jellemző (szerencsére).
2018. ápr. 17. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg egészséges terhesség esetén nem szabadna egyszeri alkalomnak katasztrofát okozni! Ha fáj tőle a hasad szólj a felettesednek, h állapotos vagy, és hidd el rögtön papirdobozokat fogsz hajtogatni...
2018. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt előre nem lehet tudni, mindenesetre ne aggódj mert ha baj lenne akkor tudnád már. Belenyilallt volna vagy ilyesmi. Legközelebb mondd hogy nem csinalod mert nem vagy jól.
2018. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudlak megnyugtatni. Nálam okozott, pedig egészséges terhesség volt, meg is maradt a baba, csak vérzéssel kórházba kerültem. Van olyan is,aki végig cipeli az egész várandóságot.És nemcsak a terhességtől függ, hanem az anya szervezetétől is. Miért nem szóltál, h terhes vagy?
2018. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
20kg nem a világ vége. Ne legyünk már hamu pipőkék!
2018. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Drágaságos 7, ha majd bevérzel 20 kg emeléstől és leválik a mehlepényed, akkor mondd hogy "ugyan én nem vagyok hamupipőke, nem fogok sírni, majd jön másik terhesség..."

Érzéketlen sziklanő vagy, aki nem tudja hogy nem minden terhesség/szervezet egyforma. Nő vagy amúgy vagy egy kiskanál érzelmi szintű hapsi?

2018. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ó arról tudnál.. ha semmit nem érzel, nem vérzel, minden rendben van. :) Egyszer nagyon megijedtem, 10 hetes kor körül voltam mikor nyúltam a gyerekért, ő hátravágta volna magát a betonon de felemeltem, ellenkezett, erősen belenyillalt a hasamba és egész nap fájt. Féltem azért rendesen, később vissza is mentem az ügyeletre mert megmozdulni alig bírtam a fájdalomtól. Vérzés nem volt, és baj sem, szerencsére, már meg is született. És nem először emeltem akkor a fiam (vagy 15 hós volt és 13 kg), a többi 66 millió alkalommal még ennyi se történt.
2018. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!