Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy ciszta...

Terhes vagyok vagy ciszta lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy màs is jàrt màr igy vagy csak èn vagyok ilyen ”szerencsés”?! Már napok óta görcsölök meg szurkál a hasam alja, ma két hete hogy meg kellett volna jönnie de nem jött meg. Csináltam tesztet de negatív. Fogamzásgátlót szedek. Éjjel annyira begörcsöltem hogy férjemnek bekellett vinnie az ügyeletre ott viszont a doki csinált egy uh-t és azt irta papirra hogy 15x5mm petezsákra emlékeztetö képlet látható ezért elküldött vérvételre. De az viszont azt mutatta nem vagyok terhes és azt mondta az orvos majd megfog jönni, görcsölésre szedjek fájdalomcsillapítót.
2018. ápr. 17. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék egy magán dokihoz. Az oké hogy a teszt és a vérvétel szerint nem vagy terhes, na de amit az ultrahangon látott, annak szerintem utána kéne járni.
2018. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!