Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási vérzés?

Beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Az lehetséges hogy 1 hét alatt megjelenik a beágyazódási vérzés?

Nem barna volt, egy nagy adag rendes vér jött mint amikor menstruál az ember, azért kérdezem mert vannak problémáin a menstruációval és már nem tudok kiigazodni, az orvos meg nem mond semmit



2018. ápr. 17. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán,az még kicsit korai.

Csak 1 napig tartott?

2018. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma jelentkezett először a dolog szerintem is korai de én már nem tudok magamon kiigazodni
2018. ápr. 17. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

A ciklusoddal mi a baj?

Össze-vissza jön?

2018. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem beágyazódási vérzés. Az max pecsételés lenne de olyan ritka mint a fehér holló. Inkább hormonzavar lehet és menstruáltál csak ahogy írod is, össze-vissza.
2018. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen! Volt olyan hogy majdnem minden héten megvolt, aztán elmentem vele orvoshoz felírt kettő gyógyszert abból az egyik vitamin a másik meg csak segít a ciklust beállítani akkor egy ideig jó volt most meg ugyan úgy szedem folyamatosan és egy honapba most kétszer volt meg + most ez
2018. ápr. 17. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is volt semmiféle kivizsgálás csak felírta őket?
2018. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Deee volt persze, PCOS a jobb is és bal is, annyit mondott hogy egészséges életmód
2018. ápr. 17. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemrég nekem is volt hasonló és kb 9 napra rá mikor együtt voltunk ovun,bíztam benne hogy beágyazódás,de sajnos nem az volt,szimplan csak egy kis vér jött(pecsételés) és utána rendesen meg is jött a menzi
2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!