Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a barátnőm, lehetünk...

Terhes a barátnőm, lehetünk jó szülők ennyi idősen? 19L és 21F

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom azon, hogy jó szülők leszünk e ennyi idősen. Mert szerintem az idősebbek lehetnek jó szülők, mert ők várták hogy legyen gyerekük. De mi még nem szerettünk volna, dehát így alakult, és elvetetni nem akartuk.

Én már dolgozom, tehát az anyagi dolgok rendben lesznek. Engem csak az zavar hogy jó leszünk e neki. Pl arra gondolok, hogy mi van akkor ha megunjuk egymást a barátnőmmel és szakítunk, és akkor az mindhármunknak rossz lesz. Vagy pl hogy amikor már nagyobb lesz és kiszámolja azt hogy hány évesek voltunk mi amikor ő született akkor nem lesz neki rossz érzés, hogy elég fiatalok voltunk amikor született, és hogy nem is akartunk őt?


Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2018. ápr. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Innentől ő lesz a legfobtosabb, tehát a megunjatok egymást, minden lehetséges módon még kell próbálni helyrehozni a kapcsolatot. Utolsó utáni lehetőség legyen a szakítás, hogy egészséges lelkű embert nevelhessetek belőle.

A korotokra pedig büszke lesz, mert fiatalos szülők lesztek, sok mindenben jobban szót értetek majd vele, mintha 20 évvel idősebbek lennétek.

Sok sikert és csak okosan! :)

2018. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Soha ne mondjátok el neki hogy nem akartátok őt. Jobb az a válasz, hogy meglepetés - szerelem gyerek.


Anyukám is fiatal volt amikor születtem. Amikre a nővéremet szűlte még fiatalabb csak 16 éves. Az akkori párjával jól megvoltak de mégsem sikerült együtt maradniuk. Soha se ismertem meg a 6 évvel idősebb nővérem.

2018. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
19 évesen szültem a kislányom.ő a mindenem és ez teljes mértékben igy van,majd meglátod!az apjával ugyan nem maradtunk együtt de a szeretetet ugyan úgy meg kapja!ő az életem értelme!az oviba en vagyok a 2. legfiatalabb anyuka és erre büszke is vagyok így 25 évesen,szép alak,fiatal,semmi ránc ☺ legyetek boldogok!az én tanacsom az hogy probaljatok mindent szépen leülni és meg beszélni higgadtan mint 2 felnőtt és minden rendben lesz!nálunk más volt a probléma,az apja nagyon el kezdett inni és a barátokkal menni szórakozni,amit ilyenkor tudni kell hogy nincs helyén azt csinálta...oké el lehet menni hébe hóba de tényleg nem folyton,ezzel te légy tisztába!és ne mondjátok majd neki meg amit itt írtál,nem kell hogy tudja,elég ha mindig mondjátok majd neki hogy mennyire szeretitek
2018. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha 21 éves fiúként ennyire foglalkoztat, hogy jó szülője tudsz- e lenni a babátoknak, akkor jó szülője leszel, hiszen már most az ő boldogsagaval es érzéseivel törödsz. Nem sok veled egykorunak lennenek ezek a kerdesek az elso aggodalmai a hir kapcsan. Jó apa leszel, csak ne akarj tul maximalista lenni magaddal szemben. Legyetek nagyon boldogok, ez a legjobb dolog a világon még a nehézségek ellenere is.

Nem baj, ha megtudja, hogy ő meglepetés baba volt, ha ennek ellenére a meglepi után szeretettel várták a szülei és tudtak örülni neki.

Ha bármi kérdésed van, privátban is írhatsz, én is viszonylag fiatalon lettem apuka, bar mi terveztük.

2018. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés felmerült bennetek, az már azt mutatja, hogy azok lesztek. Barátnőm 16 évesen szülte az elsőt, és kevés nála jobb anyukát ismerek, mindent megtesz a gyerekeiért. Nehéz, mert tényleg az, de simán vállalható. És ti még nem is vagytok olyan extrém fiatalok.
2018. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szültem, párom 21 volt. Terveztük. Nem érzem, hogy rosszabb lennék, mint egy öregebb anya. Nem szabad így gondolkodni, mert az öreg szülők is szakíthatnak. 45 évesen is ugyan olyan gyakori a válás/szakítás mint fiatalon. Attól még, hogy fiatalon vállal valaki gyereket, az nem azt jelenti, hogy nem akarták a gyereket.

22N

2018. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!