Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

nem eszek fuh de sokat de alulrol nem mondanam hogy gombolyu de viszont en ugy lattom mint ha kicsit olyan lenne minthaterhes lennek

nem reg vettem eszre hanyingerem volt denem jott ki semmi


2018. ápr. 18. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat kihagytam azt hogy menzim elott mar egy hettel hamarabbgoecsoltem derekam fajt picit vereztem egyket napig es nem regjott meg ilyen meg sose volt
2018. ápr. 18. 21:36
 2/8 Emma2018 válasza:
100%
Terhessegi teszt elvégzése esetleg? De mivel még jött ha jól értelmezem ki zárt hogy terhes legyél. Hány éves vagy?
2018. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csinálj tesztet. Az biztosabban mond mint a látszat.
2018. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3. Vagyok. A has állása nekem csak a 15 hét körül történt addig nagyjából ugyanolyan volt. Úgyhogy nem hinnem hogy ez biztosíték lenne. A terhességi tünet se mindenkinél ugyanolyan van aki már két hét után érzi, más 6 hét után, van akinek egyáltalán nincs. És más is lehet, van aki hány, van akinek csak hányingere van.
2018. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyreszt azert is ilyedtem meg mert 1hettel hamarabb gorcsoltem es nem volt ilyen megvereztem de picit akkor ishol barnasvolt aztan piros azt gondoltam megjott de nem az csak ketnapig tartott
2018. ápr. 19. 00:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent 20 eves vagyok
2018. ápr. 19. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbbmód a terhességi teszt.

Addig feleslegs találgatni


Tüneteket keresni


Évekig pánikolva lestem a tüneteket.. Fáj a cicim. Pufffadok késik 1 napot.. Szb

Majd ugyanez reménykedve..


Amikor jött a baba azon kívül, hogy utóbb bizonyosodott be, hogy volt beágyazódásos pecsételésem, akkor csak azt hittem hamarabb meg fog jönni, vagy előző este kicsit vadabbak voltunk)

Semmi tünet nem volt. Ugyanolyan volt mint amúgy..


Sőt... Utána sem lett semmi később sem.


Hasam puffadt a 13. Héttől, emiatt énnláttam, amúgy kb a 16-18. Hét közt aki nem először látott már megmondta. Idegennek a 24. Hét körül lett egyértelmű...


Szóval mint tünet a has mérete nem mérvadó


Tünet: azon kívül ami a testi változással( súlypont stb) semmi nincs még mindig, vagyis semmi ami csak terhesség miatt lehetne.. Ha menstruálnék, nem lenne hasam és 1 kosárral nagyobb melllem a (15. Héttől fokozatosan) és nem mozogna a gyerek nem gondolnám, hogy kismama vagyok.


Dolgozom napi 12 h.. Hétvégén kertészkedek, falat festek.. Létrára mászok stb


Szóval hála az égnek nem mindenkinek terhes a terhesség, nem mindenki van rosszul..

Nekem a 30+4 hetesen

egyetlen életvitelbeli változtatásra volt szükségem, vagyis inkább vsaknelővigyázatosságból, az hogy letettem a 11 cm sarkú platform cipőimet, amiben dolgoztam

Jah bocs még 1: többször eszem kevesebbet ( napi 3 helyett 5 ször)


Szóval teszt


És ne stesszeld magad feleslegesen! Kerüld az olyan helyzeteket, amikor teherbeeshetaz, magyarul védekezz( RENDESEN) akkor nagyon ritka a gond

2018. ápr. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mai nap folyaman gorcsolni kezdetahasam megfeszulest erzek egyebkent koszonom azedigi valaszokat
2018. ápr. 20. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!