Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen előnye van a fiú...

Milyen előnye van a fiú babáknak szerintetek és milyen hátránya?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 19. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem semmi különbség nincs, annyi, hogy alul más van, amikor kibontod a pelust.
2018. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyen előnye vagy hátrànya nincs. A gyerek az gyerek. Van fiam is és lányom is. Mind a kettő ugyanolyan cuki, szeretgetnivaló. Mind a kettő tökugyanúgy követeli a maximális figyelmet, ugyanolyan büdöset kakilnak, hangosan ordítanak, stb. Nincs érdemi különbség.
2018. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Hátránya?! A gyerekem nem egy mosógép, hogy az előnyeit vagy hátrányait kutassam.
2018. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Mivel ez nem kívánságműsor, ezért a kérdés elég értelmetlen.
2018. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Előnye, illetve hátránya biztos nincs. Ahogy az előttem író is írta, nem egy gép...


Viszont én azt tudom, hogy elsőnek mindig is kisfiút akarta. (Eddig úgy néz ki az is lesz, de ha mégis lány lesz, imádni fogom őt is)

Egyszerűen azért mert én alapból fiúsabb vagyok, és úgy érzem, hogy ha már rotyog, játszik, könnyebben meg fogom találni vele a hangot. Furán hangozhat, meg minden, de aki ismer mindenki azt mondja hogy fiús anyukáként tud engem elképzelni. Kisbaba korban nincs még különbség amúgy szerintem.

2018. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Babakorban még semmi. Majd később elég sok.


Fiúnak simán letolhatod a haját 1 cm-re, így nem kell fésülni, és könnyű megszárítani (ez úszásnál is nagyon praktikus).


Könnyebb megpisiltetni kirándulás közben egy fánál.


Könnyebb a ruháit tárolni (a tüllszoknya több helyet foglal, mint a farmernadrág).


Kamaszkorban nem kell smink, hajfesték, körömlakk.


És még sorolhatnám. (fiús anya vagyok, és imádom)

2018. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nagy hátránya, hogy fiú. Mondjuk pont ugyanez a legnagyobb előnye is :)
2018. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom most derült ki hogy fiad lesz.

Elején egy hangyányit csalódott vagyok ,de visszagondolni erre tök rossz, mert legjobb dolog fiús anyukának lenni. Azt se bánnám ha a második is fiú lenne.

Előnyöket hátrányokat én se tudok, azt tudom hogy leírni nem lehet azt az érzést amit a fiad iránt érzel, olyan mint a szerelem csak nem múlik el soha a rózsaszín köd.

Gondolom lánynál is így van persze, de azon kívül hogy máshogy kell pelenkázni, más ruhákat adsz rá, előre nem lehet tudni hogy milyen lesz, mert szerencsére ahány gyerek annyiféle.

2018. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Fius anyukakent egy dolgot tudok hatranykent, a boltokban sokkal kisebb a ruhavalasztek a fiuknak. Ok is oltozhetnek szepen, csak feleannyibol kell osszeva,ogatnod, es tobb utanajarast igenyel.
2018. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6: Ezt is meg lehet cáfolni. ;)

Kamasz fiam (is) van. A hajához senki nem érhet, egy vagyont fizettem ki fodrásznak egy olyan hajért, amit simán meg tudtam volna csinálni géppel. A tetejét vasalja, és egy közepes drogériában nincs annyi hajformázó, mint neki.

Kizárólag ugyanolyan illatú tusfürdőt és dezodort használ, és képes bejárni érte a várost.

A ruhái pedig beterítik az összes szabad felületet a szobájában. A cipője pedig kétszer akkora, mint az enyém. És még növésben van. :D

Táncra is jár, amihez persze külön ruha és cipő kell. :)

A mai srácok pont annyit tollászkodnak, mint a csajok.

2018. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!