Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Noemi1207 kérdése:

Terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok?

Marcius 27 en volt az utolsó menzeszem eslő napja. Április 24 en kellene megjönnie megint de 3 napja volt egy pici rózsaszínes pöttyözesem. Azóta olyan érzesem van mintha elrontottam volna a gyomrom, amint eszek valamit hanyingerem van. Tompán fáj a hasam alja valamint a gyomrom is. 3 napja a testhőm folyamatosan 37-37,2 kozott van. Szerintetek lehetseges lenne hogy terhes vagyok nem csak valami gyomorrontas?



2018. ápr. 19. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg 24-én, akkor másnap tesztelj.

Szerintem a tüneteid még koraiak terhestünetnek.

2018. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, mindenkepp tesztelek csak elég türelmetlen vagyok sajnos :( igyekszem megnyugodni
2018. ápr. 19. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:

A hőm nekem is 37-37,2 volt végig, már egy jó ideje nem mértem úgyhogy nem tudom azóta változott-e. Nekem mensi görcsös érzés volt ilyen korai terhesen, de mindenki másképp reagál. Olyat is hallottam, aki hasmenést produkált :-) szóval ne izgulj, minden rendben lesz! Az apró pöttyözés az is lehet ha az időt nézzük, hogy később volt peteérésed és kb. bele is fér a 3 nappal ezelőtti beágyazás tüneteként, de így nehezen megmondani. Légy türelmes, utána még tele leszel jó kis aggodnivalókkal, születés után pedig csak fokozódik de csodálatos érzés, mindent megér.

Majd ha lesz eszedbe írd meg ha aktuális a teszt, és szeretnéd megosztani az eredményt!


Jó egészséget! :-)

2018. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy :) megfogom irni mindnkepp kedden vagy max szerdan tesztelek ha nem jön meg addig :)
2018. ápr. 20. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem lehet ettől hányingered, pici nyomást, görcsöt éreztem én anno, de ez a mensi előtt is jellemző volt. A testhőd pedig egyéb esetben is lehet magas, ha a szervezeted normálisan müködik akkor a mensiig 37 körüli marad, csak a mensikor esik vissza. Sok sikert és ha ez a cél mielőbbi babavárást. 24-én tesztelj mindenképp ;)
2018. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) hát lehet igazatok lesz mert ma delutan mertem a hőmet es mar csak 36,6 volt :( nem szoktam hőmérőzni csak azt tudom h terhesen magasabb es a többi tünet :( de meg nem jött meg de már nem görcsölök ez meg csak 3. Hónap volt h próbálkozunk :) majd jön ha jönni szeretne :)
2018. ápr. 21. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
A délután hónaljban mért hőmérséklet semmit nem jelent.
2018. ápr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet az utolsó kommentelőnek veletlen privát üzenetbe kuldtem el amit ide akartam :):) Bocsi :) szóval azt írtam h nyel alatt merem mindig és ma reggeli első hő 36,8 volt. Majd nem soká kiderül és akkor megírom nektek. Köszönöm a sok választ es bíztatást :)
2018. ápr. 22. 09:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok :) Ma delután teszteltem egyet es pozitív lett :) köszönöm a válaszaitokat :)
2018. ápr. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!