Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik decemberre várják a...

Akik decemberre várják a babájukat, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Voltatok már orvosnál? Elmondtátok valakinek (apán kívül)? Milyenek a napjaitok? Hány hetesek vagytok?

Mi nem mondjuk el senkinek még sokáig, mert volt már vetélésem. Jövőhéten megyek orvoshoz, már nagyon izgulok 🤞. 7hetes vagyok. Hányingerem van mindentől, megszédülök időnként, és állandóan tudnék aludni :) . Viszont én örülök ezeknek, mert legalább okkal vannak 💜.



#baba #terhesség #2018 december #decemberi babák
2018. ápr. 19. 17:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én oktoberre vagyok ki irva😄 de ettol fuggetlen gratulalok,megkerdezhetem hogy fiut vagy lanyt szeretnel ?😊😊
2018. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

#1 szintén október

Nekem se mondtak még nemre semmit

2018. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én október elejére vagyok kiírva. Kétszer tippelt a doki nemet először lányt utána fiút. Jövő héten kiderül.... :)


Neked gratulálok kérdező!

2018. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
En decemberre vagyok.:) most vagyok 8 hetes, es a gorcsolgetesen, neha hanyingeren (ami most kezdodott el) es a mellviszketesen kivul nincs mas tunetem. Egyebkent boldog babavarast!:)
2018. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is decemberi lesz a második kis manónk. Nem voltam még dokinál, egész jól vagyok, néha egy kis hányinger de nem vészes, mellfeszülés egyik nap van másik nap nincs, szédülés és hihetetlen fáradtság.
2018. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!Nekünk is decemberre lesz a második manócskánk IS.

:)

Most múlhattam 5 hetes.2 napja csináltam egy szép erős pozi tesztet.

Nekem még semmi kellemetlen tünetem nincs.

Mellszurka.Álmosság.És ez a mensi szerű görcs.Jövöhéten szerdán megyek dokihoz nem kell időpont.Akkor kb.6 hetes és pár nap lesz.

2018. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én december 3ra várom most vagyok 7 hetes, második picúr lesz. Eszméletlen fáradt vagyok, de ez a kisfiamnál is így volt, elég erősen érzem a szagokat és sokminden irritál is, na ilyen nem volt a kisfiammal... :D És valahogy elég nehezen találok fogamra való ételt... :D ez is újdonság, már felmerült bennem a gondolat, hogy ezek alapján csak nem kislány lesz?! :D
2018. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A terminusom december 4 3. baba, de novemberi vegi lesz
2018. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jah nekunk mar mindenki tudja mert vedekezes mellett lett es eleg nagy fejtorest okozott mi legyen de orulunk neki mar nagyon. Nekem nincs semmi, elso terhessegnel semmi nem volt masodik lanynal idonkent eros csillapithatatlan tuno gyomorsav ugyhogy remelem meguszom most is. :)

Utolso voltam

2018. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Szia! Én még nem voltam dokinál, de ha jól számolom dec. vége jan. eleje körül jön a pici:) Még 2 hét a dokiig, teljesen kivagyok, nagyon izgulok! Még nem tudja senki 2 közeli baráton kívül, 12 hetesen tervezem bejelenteni a családnak, barátoknak, akkorra már nyugodt leszek én is. Mi nem terveztük, én még elég fiatal vagyok, (a párom már annyira nem) de úgy döntöttünk megtartjuk!:) Van itt szintén fiatal kismama? Vagy úgy egyáltalán, akinek van kedve közösen várni a piciket? 😊
2018. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!