Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felteszem a napi hülyekérdést:...

Felteszem a napi hülyekérdést: ugye ez normális?

Figyelt kérdés

17+5-nélkül járok, elöl és magasan tapadó méhlepénnyel, első baba. Ennek ellenére nem csak érzem a babát ahogy állandóan mocorog már vagy egy hete, de tegnap az apukája is érezte és ma már láttam is.


Nem nagy mozgás volt, csak piciket pöccint belülről az alhasamon és látszik a bőrömön, rándul egy pirinyót.


Ugye ez normális? o_O Mindenki azt mondta, hogy később fogom az első lepény miatt érezni; látni meg aztán pláne. Ugye olyan nincs, hogy túl izmos hasfal miatt pici neki a hely vagy vmi ilyesmi...?


Köszönöm ha válaszolsz a hülye kérdésemre és segítesz nem feleslegesen izgulni... -_-


2018. ápr. 20. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elöl tapadó lepénnyel 15 hetesen éreztem először a kislányomat, 17-18 hetesen már naponta többször, teljesen rendszeresen. Első babám volt, és nem, nem volt túl izmos a hasfalam :D (vékony vagyok úgy gyárilag, de nem igazán edzettem, szóval teljesen átlagos izomzatom volt, nem emiatt érzed korán).
2018. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon megnyugtató olvasni. Védőnő elmondása alapján nem látott még 17 hetesen mozgó előltapadós pocakot.
2018. ápr. 20. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsônél 16 hetesen éreztem elôször, elöl tapadó lepénnyel. Arra nem emlékszem, mikor láttam, de szerintem ne aggódj ezen :)
2018. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második babámnál mellső fali lepényem volt nekem is. 13 hetesen kezdtem érezni, 18 hetesen már bőven látni lehetett és érezni kívülről is. Persze, hogy normális, a hasfal vastagsága, izmossága, súly függvénye is, ki mikor érzi! :)
2018. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!