Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem bírók enni 16 hetes...

Bogyo0528 kérdése:

Miért nem bírók enni 16 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 hetes terhes vagyok és amikor eszek egyszerűen csak pár falatot tudok meg enni és utána "tele vagyok" érzésem van..épp ma a reggelinél is így volt..és napközben is így szokott lenni.Valaki esetleg volt így,vagy hasonló?
2018. ápr. 21. 10:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem oda írni hogy ha nem eszek sokat akkor gondot jelent a babának? 😳😰
2018. ápr. 21. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt étvágytalan időszakon. Nem gond a babának.
2018. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetes vagyok. Az én problémám az hogy megnőtt ugyan az étvágyam de nem bírok sokat enni mert azonnal tele vagyok. Így kb két óránként kell valamit csipegessek.

Szerintem nem gond ha kevesebbet eszel, de a vitaminok legyenek meg.

2018. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a vitaminok azok minden nap meg vannak..Elevitet szedek plusz Kalcium pezsgőtablettát és gyümölcsöket is minden nap eszek
2018. ápr. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!